Aktualności Co nowego?

img 18 października 2017

XI Edycja Dni Światła już za nami

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom tegorocznej edycji za wspólnie spędzony czas. Było dla nas ogromną przyjemnością i zaszczytem gościć Państwa.

Zobacz
img 3 sierpnia 2017

Otwarcie nowego laboratorium

Uruchomiliśmy nowe laboratorium informatyczne

Zobacz
img 20 kwietnia 2017

Wiosenne ścieżki szkoleń Salumanus i DCN

Dzięki ścisłej współpracy z firmą DCN - producentem zaawansowanych urządzeń sieciowych, 18 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Salumanus odbyły się kolejne warsztaty w ramach wiosennego cyklu wspólnych ścieżek treningowych.

Zobacz

Wiosenne ścieżki szkoleń Salumanus i DCN

Dzięki ścisłej współpracy z firmą DCN - producentem zaawansowanych urządzeń sieciowych, 18 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Salumanus odbyły się kolejne warsztaty w ramach wiosennego cyklu wspólnych ścieżek treningowych.

Na cykl naszych szkoleń składają się dwie ścieżki, z których pierwsza wprowadza w zagadnienia związane między innymi z wydajnym zarządzaniem siecią, jej skalowaniem, diagnostyką, etc. Druga część to kwestie dotyczące m.in. takich dziedzin jak DHCP, MSTP, QinQ, a także zapoznanie z mechanizmami bezpieczeństwa w przełącznikach DCN oraz możliwościami wykorzystania redundancji z protokołami Ring. Wszystkie szkolenia odbywają się w formie warsztatów, na których przekazywana jest czysto praktyczna wiedza, którą od razu popieramy przykładami, aby każdy mógł szybko zastosować ją w swojej codziennej pracy.

Więcej szczegółów dotyczących szkoleń organizowanych przez Salumanus i DCN można znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie, na której znajduje się również formularz rejestracyjny: http://salumanus.com/dcn/ Ostatnie terminy szkoleń na które pozostały jeszcze wolne miejsca to:

• 25 kwietnia - ścieżka nr 2.
• 9 maja - ścieżka nr 1.

Aby wziąć udział w tych warsztatach, wystarczy zgłosić chęć uczestniczenia, wypełniając formularz oraz rezerwując miejsce w jednej lub obu ścieżkach szkoleniowych i poczekać na e-mailowe potwierdzenie swojego uczestnictwa.

Międzynarodowe wyróżnienie Salumanus przez Raisecom

2 marca 2017 w Barcelonie miało miejsce ogólnoświatowe spotkanie partnerów firmy Raisecom. Podczas meetingu prezes Raisecom Zheng Xiang, wręczył 4 najlepszym dystrybutorom nagrody, z których jedna przypadła firmie Salumanus. Wyróżnienie "za wyjątkowe osiągnięcia dla marki na rynku europejskim" z rąk Zarządu Raisecom odebrał V-ce prezes Salumanus Marcin Bała, zaznaczając, że nie byłoby to możliwe bez udziału naszych Partnerów, którzy przy budowie dobrych sieci światłowodowych stawiają na sprawdzone i niezawodne rozwiązania.

Bezpłatne szkolenia sieciowe marki DCN

Już we wtorek 28 marca w Centrum Szkoleniowym Salumanus odbędzie się cykl kursów, którego celem będzie zaprezentowanie praktycznego podejścia do zarządzania siecią na przykładzie urządzeń marki DCN. Gwarancją przekazania stuprocentowo użytecznej wiedzy będą doświadczeni inżynierowie z Działu Wsparcia Technicznego firmy Salumanus. W gamie szkoleniowych zagadnień znajdują się między innymi takie tematy jak: "Zarządzanie przełącznikami", "Skalowalne sieci z DCN", "Bezpieczeństwo sieci" i wiele innych. Dzięki temu unikalnemu cyklowi szkoleń można nie tylko lepiej poznać możliwości urządzeń marki DCN, ale i zdobyć konkretną wiedzę na temat konfigurowania urządzeń w sieciach światłowodowych. Więcej informacji o szkoleniu, planowanych zagadnieniach i terminach poszczególnych sesji można znaleźć na http://salumanus.com/dcn/. Na powyższej stronie można również wypełnić formularz zgłoszenia udziału w szkoleniu, jednak ze względu na duże zainteresowanie ilość miejsc może być ograniczona.

Poznaj Nasze marki