Aktualności Co nowego?

img 12 Stycznia 2022

We are launching a new formula of meetings!

We invite you for a Coffee Breaks with Salumanus. We'll discuss about the latest data technologies in three 6-minute, on-line presentations.

 
More
img 31 grudnia 2021

Radosnego oczekiwania na 2022!

Niech Nowy Rok będzie czasem spełnionych marzeń, odważnych przedsięwzięć i wielu sukcesów.

img 22 grudnia 2021

Życzenia świąteczne

W najbliższe, świąteczne dni zatrzymajmy się na chwilę w gronie najbliższych, z dala od technologii. Cieszmy się tym, co w życiu najważniejsze. Życzymy Wam zdrowia, odpoczynku i radości!

img 13 grudnia 2021

Weekend Cudów za nami!

Zrobiliśmy razem coś naprawdę dobrego!
Kolejny rok uczestniczyliśmy w Szlachetnej Paczce. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy, rodzinie Pani Lucyny, będzie łatwiej borykać się z trudami codzienności.

img 24 listopada 2021

Co nas czeka za koherentnym horyzontem?

Tym razem bierzemy na warsztat transmisję koherentną. Jak to rozwiązanie może wesprzeć biznes? Jakie wyzwania i szanse operatorzy upatrują w jej wdrażaniu? Zapraszamy 9 grudnia o godzinie 11.

Więcej
img 27 października 2021

Nagrania z XIV Dni Światła!

Zyskaj dostęp do ciekawych materiałów. Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie solidną dawkę wiedzy oraz praktyczne porady. Zostaw nam swoje namiary a prześlemy Ci link dostępu do prezentacji i nagrań z wydarzenia.

Więcej
img 18 października 2021

Dotarliśmy do mety XIV Dni Światła!

Podczas XIV Dni Światła ponad 200 uczestników poznało funkcje najnowszego urządzenia GBC Photonics.

Więcej
img 6 października 2021

Uniwersalny moduł optyczny zrewolucjonizuje rynek

Salumanus wprowadza na rynek uniwersalny moduł optyczny GBC Photonics, który łączy w sobie możliwości niemal 10 urządzeń. To pierwszy tego typu produkt na rynku. Premiera urządzenia odbędzie się 15 października podczas XIV Dni Światła.

Więcej
img 16 września 2021

Dni Światła XIV edycja

Zespół SALUMANUS po raz czternasty organizuje Grand Prix DNI ŚWIATŁA. Zapraszamy na przejazd bolidami Teamu GBC Photonics, DCN
i PacketLight Networks z prędkościami 100G, 200G i 400G. 

Więcej
img 19 sierpnia 2021

#SALUmeetings w parku rozrywki.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #SALUmeetings.
Spotykamy się 9 września o godzinie 11.00 Zabierzemy Was do największego parku rozrywki w Europie.

Więcej
img 16 sierpnia 2021

Wymagająca trasa Poland Gravel Race

Kolejny raz nasi pracownicy udowadniają, że wznoszą swoje pasje na najwyższy poziom, imponujący poziom, bo żeby pokonać ponad 540 km z około 10 000 m podjazdów w limicie czasowym 80 godzin, to wyczyn budzący podziw. Wielkie brawa!

img 19 lipca 2021

Małopolska 500 tka

Pomagamy realizować pasje naszych pracowników. Mocno im kibicujemy na każdym etapie. W lipcu nasi chłopcy pokonali 500 km w 35 godzin, suma przewyższeń 5431 m. Jesteśmy pod mocnym wrażeniem.

Galeria
img 21 czerwca 2021

#SALUmeetings: 100G to za mało? Wrzucamy 400!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #SALUmeetings.
Spotykamy się już 1 lipca o godzinie 11.00

Więcej
img 16 czerwca 2021

Warsztaty z Blind Footballu

Wczorajszy dzień był dla nas wyjątkowy. Nasza firma wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez zawodników Wisła Blind Football Kraków. Była to wyjątkowa okazja, aby zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest funkcjonowanie w świecie osób niewidomych i słabowidzących.

Galeria
img 2 czerwca 2021

4 czerwca - dzień wolny

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek
tj. 4 czerwca nasze biura i magazyn będą nieczynne.
Prosimy o uwzględnienie naszej przerwy w Państwa planach.

img 27 maja 2021

#SALUmeetings: 100 sposobów na 100G

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu #SALUmeetings.
Spotykamy się już 10 czerwca o godzinie 11.00

Więcej
img 05 maja 2021

Finał akcji #dajżekompa

To była wielka przyjemność móc pomagać
i wspierać edukację! Dziękujemy organizatorom
i partnerom akcji za wspólnie zrealizowany projekt.

img 27 kwietnia 2021

Diamenty Forbesa 2021.

Mamy zaszczyt ogłosić, że otrzymaliśmy tytuł "Diament Forbes 2021" oraz tym samym znaleźliśmy się w gronie firm o najbardziej dynamicznym wzroście wartości! Bardzo cieszy nas to, że jesteśmy w gronie najlepszych. To wspólny sukces naszego wyjątkowego Zespołu i Partnerów, którzy nam zaufali.

Więcej
img 2 kwietnia 2021

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Niech nadchodzące Święta przyniosą dużo uśmiechu, a dla każdego z nas będą czasem ukojenia i miłą odskocznią od codzienności.

img 12 marca 2021

Wybierz swój kolor!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów umożliwiamy zamówienie access pointów w kilku dodatkowych wariantach kolorystycznych. Zielony, czerwony a może niebieski, wybierz swój kolor!

Więcej
img 4 marca 2021

Nagroda od Klubu Biznesu Wisły Kraków

Miło nam poinformować, iż dnia 2 marca 2021 Salumanus został wyróżniony przez Klub Biznesu Wisły Kraków nagrodą za innowacyjny projekt ...

Więcej
img 11 lutego 2021

Case study - redundantny system do samodzielnej rozbudowy

Odpowiednie przygotowanie systemu w dniu jego instalacji sprawia, że rozbudowa o kolejne transmisje DWDM będzie ograniczała się jedynie do uruchamiania kolejnych modułów optycznych we własnych przełącznikach bez konieczności angażowania znacznych zasobów oraz przeznaczania czasu potrzebnego na zestawienie nowego połączenia.

Więcej
img 1 lutego 2021

Złote Serduszko dla Salumanusa w 29. Finale WOŚP!

Z przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że w wyniku licytacji Złotych Serduszek, staliśmy się szczęśliwym posiadaczem 37 Złotego Serduszka. Tym samym, dzięki naszej ciężkiej pracy, kolejny już rok mogilśmy wesprzeć 29. Finał WOŚP, podczas którego zbierane były środki na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii.

img 12 stycznia 2021

Case study - 10 transmisji po jednym włóknie

Kiedy mówimy o komunikacji pomiędzy dwoma Centrami danych, priorytetem są szybkie i niezawodne łącza. Często do uruchomienia mamy wiele transmisji, a do dyspozycji tylko pojedyncze włókna światłowodowe. Jak tego dokonać?

Więcej
img 23 grudnia 2020

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2021

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu chwil wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, by w życiu zawsze panowała ta niepowtarzalna świąteczna atmosfera, wielu budujących myśli, energii potrzebnej do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów oraz wspaniałego Nowego Roku 2021 obfitującego w pasmo sukcesów!

img 14 grudnia 2020

Kolejny rok pomagamy potrzebującym rodzinom w akcji Szlachetnej Paczki

To był Weekend Cudów Szlachetnej Paczki. Ogromnie cieszymy się, że znów mogliśmy uczestniczyć w tej wyjątkowej akcji. W tym roku wspieraliśmy Panią Magdę, która boryka się z problemem braku pracy, chorobą mamy, wychowaniem pięciorga dzieci i związania końca z końcem.

Zobacz
img 20 listopada 2020

Salumanus Partnerem Białej Gwiazdy

Salumanus wspiera biznesowo i technologicznie wielokrotnego Mistrza Polski – Wisłę Kraków w powrocie do świetności i osiągania spektakularnych sukcesów. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz know-how przyczynimy się do dalszego rozwoju Klubu.

Więcej
img 19 listopada 2020

8CH DWDM po jednym włóknie

W czasach, kiedy zapotrzebowanie rynku na prędkość transmisji danych jest coraz większe, a fizycznie włókna światłowodowe nie chcą się w sposób magiczny rozmnożyć, wiele firm staje przed trudną decyzją, jak skutecznie rozbudować swoją sieć.

img 13 listopada 2020

Przełączniki sieciowe dla szkół i uczelni

W tym trudnym dla nas wszystkich roku nie przestajemy pomagać. W ramach wspierania procesu dydaktycznego wyposażyliśmy pracownie teleinformatyki w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego w Przemyślu w przełączniki zarządzalne warstwy trzeciej serii S5750E-28X-SI-R2.

img 26 czerwca 2020

Byliśmy na vKIKE

Pierwsza taka konferencja, wirtualny KIKE już za nami. Serdecznie dziękujemy osobom odwiedzającym nasze stoisko w EXPO Hall jak i w VIP ROOM w Business Lounge oraz za ciekawe rozmowy w naszych strefach wystawowych!

img 20 maja 2020

Przekazaliśmy sprzęt sieciowy dla szpitala

Nie ustajemy w naszych działaniach i wciąż organizujemy kolejne wsparcie dla tych, którzy są bohaterami ostatnich miesięcy. Do Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie postanowiliśmy przekazać sprzęt sieciowy, który będzie służył pracownikom szpitala oraz pacjentom nie tylko w czasie epidemii.

Zobacz
img 18 maja 2020

Pomocna dłoń dla szpitali

Nie przestajemy pomagać i dalej wspieramy zespół medyczny pracujący przy testach na koronawirusa w szpitalu Jana Pawła w Krakowie. Razem z firmą cateringową Almond Catering wspólnie dostarczamy posiłki walczącym z COVID-19.

img 22 kwietnia 2020

Czy można zdalnie uruchomić system zwielokrotnienia falowego?

Trudne czasy wymagają kreatywnych rozwiązań i ponadprzeciętnego zaangażowania zarówno ze strony dostawcy rozwiązań jak i ze strony klienta. W Salumanus działamy nieprzerwanie wspierając naszych Partnerów pomagając im budować dobre sieci teleinformatyczne.

Zobacz
img 9 kwietnia 2020

Życzenia wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych, z poczuciem humoru i zdrowym dystansem do otaczającej nas rzeczywistości, składamy Wam najlepsze życzenia wypełnione wiosennym optymizmem, ciepłem i nadzieją na ten wyjątkowy czas.

img 20 marca 2020

Nowe biuro w Wielkiej Brytanii

Mamy prawdziwą przyjemność poinformować, o otwarciu nowego biura firmy Salumanus w Manchester w Wielkiej Brytanii. Powstanie lokalnego biura Salumanus na Wyspach Brytyjskich wpisuje się w przyjętą strategię rozwoju spółki i jest kolejnym krokiem jej ekspansji na rynki zagraniczne.

Kontakt
img 17 marca 2020

Komunikat

Działania wdrożone w Salumanus, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym i chorobą COVID-19.

Zobacz
img 12 lutego 2020

Kilimandżaro zdobyte!

Kolejna góra zdobyta razem z Salumanusem. Kontynuując swoją przygodę z górami wysokimi, Andrzej Szulc, mimo nie najlepszych warunków pogodowych podczas wspinaczki, zdobył najwyższą górę Afryki - Kilimandżaro.

Zobacz
img 23 stycznia 2020

Wiatr w żagle - WOŚP 2020

Miła pamiątka 28 finału WOŚP - wylicytowane Złote Serduszko znalazło już swoje godne miejsce na ścianie w naszym biurze. Cieszymy się, że dzięki naszej pracy, możemy pomóc innym.

Zobacz
img 10 grudnia 2019

Lider po pierwszej kolejce

W weekend 7-8 grudnia zakończyła sie pierwsza kolejka Ligi Centralnej Europy, w której występują zawodnicy Wisły Kraków Blind Football. Biała Gwiazda w pięciu meczach, zdobyła 11 punktów i przerwę zimową spędzi na fotelu lidera.

Zobacz
img 25 października 2019

Szkolenie dla Partnerów

W dniach 22-23 października zorganizowaliśmy kolejne szkolenie dla naszych Partnerów. Podczas dwóch dni uczestnicy szkolenia poznali najnowsze rozwiązania i możliwości urządzeń DCN.

Zobacz
img 18 października 2019

Trzynasta edycja Dni Światła zakończona sukcesem

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji „Dni Światła 2019”. Cieszymy się, że w ten sposób docenili Państwo naszą pracę i znaleźliście czas, aby spędzić go wspólnie z nami.

Zobacz
img 27 września 2019

Salumanus na targach ECOC

Tegoroczna edycja największej i najważniejszej konferencji i targów ECOC, przyciągnęła zainteresowanych z całej Europy, pośród wystawców, nie mogło zabraknąć również Salumanusa.

Zobacz
img 26 lipca 2019

Jak zbudować „dobry” system DWDM?

Zapraszamy do lektury artykułu, w którym na przykładzie rozwiązania DWDM wdrożonego u jednego z naszych klientów, przedstawimy jak na co dzień realizujemy naszą misję.

Zobacz
img 28 czerwca 2019

Zapraszamy na XIII Edycję Dni Światła!

Już dziś zapraszamy 15-16 października, aby spędzić go efektywnie razem z nami w Hotelu Novotel Centrum Warszawa. Jak co roku gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i dobrej zabawy. Tym razem w klimacie gier retro. Wykłady, spotkania z ekspertami, Netscape room, salon gier, konkursy z nagrodami i dużo pozytywnej energii.

Zobacz
img 17 maja 2019

Konfrencja Salumanus&DCN Network Summit

W dniu 14 maja 2019 roku w hotelu Park Inn w Krakowie odbyła się konferencja Salumanus & DCN Network Summit, prestiżowe spotkanie, na które mieliśmy przyjemność zaprosić naszych Partnerów handlowych oraz przedstawicieli firmy DCN producenta rozwiązań sieciowych.

Zobacz
img 16 maja 2019

Zostaliśmy sponsorem Wisły Kraków

Tym samym dołączyliśmy do niezwykłej drużyny piłkarskiej w Blind Footballu, w której występują osoby niewidome, od teraz drużyna może liczyć na naszą "pomocną dłoń".

Zobacz
img 19 kwietnia 2019

Życzenia wielkanocne

Pogodnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych wiosenną radością i świeżością, dobrego odpoczynku oraz miłych rodzinnych spotkań życzy Salumanus.

img 2 kwietnia 2019

Uczestniczyliśmy w konferencji CloudFest

W dniach 23-29 marca 2019 w Rust w Niemczech, odbyła się jedna z największych na świecie konferencji dotycząca rozwiązań hostingowych: CloudFest.

Zobacz
img 15 lutego 2019

Razem z ISPA UK w 2019 roku

Miło nam ogłosić, że zostaliśmy partnerem ISPA UK – największego stowarzyszenia dostawców usług Internetowych w Wielkiej Brytanii. Dostarczając zaawansowane systemy i komponenty teleinformatyczne, wzbogacone naszą wiedzą i doświadczeniem, wspólnie z brytyjskimi członkami stowarzyszenia będziemy współpracować przy budowie sieci teleinformatycznych.

Zobacz
img 13 stycznia 2019

Wspieramy 27 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W tym roku głównym celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dołączamy się do pomocy, bo POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE.

img 21 grudnia 2018

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia radości i wewnętrznego spokoju w rodzinnym cieple i atmosferze wigilijnej wieczerzy, oraz mnóstwa pomyślności i sukcesów w Nowym Roku 2019

img 14 listopada 2018

Oficjalne otwarcie laboratorium sieciowego Salumanusa na Politechnice Krakowskiej

W dniu 14 listopada 2018 roku na Politechnice Krakowskiej, w obecności władz uczelni i przedstawicieli naszej firmy, oficjalnie zainaugurowano działalność nowego laboratorium sieciowego dla studentów.

Zobacz
img 18 października 2018

Konferencja Dni Światła 2018 zakończona

XII edycja Dni Światła za nami. Jak zawsze spotkanie z Państwem należało do wyjątkowych!...

Zobacz
img 5 października 2018

Salumanus na konferencji PLNOG

W dniach 1-2 października braliśmy udział w prestiżowej konferencji PLNOG, największym i najważniejszym wydarzeniu dotyczącym rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

Zobacz
img 6 września 2018

Dostarczamy jeszcze więcej radości

Energylandia- najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce wciąż powiększa swoją ofertę rozrywkową o nowe atrakcje. Wspólnie z naszym partnerem Base System ...

Zobacz
img 3 września 2018

Biegając, pomagamy w Bussines Run 2018

W niedzielę 2 września nasza drużyna godnie reprezentowała nas podczas największej charytatywnej sztafety w Polsce - Business Run.

Zobacz
img 29 sierpnia 2018

Szkolenie ze sprzętu DCN dla NASK

W nowo otwartej sali szkoleniowej, znajdującej się w budynku firmy Salumanus w Krakowie, rozpoczęło się dziś szkolenie dla naszych Partnerów. Podczas dwudniowego kursu nasi goście poznają najnowsze rozwiązania i możliwości urządzeń DCN, które wspólnie dostarczyliśmy w ramach projektu OSE do szkół w całej Polsce.

Zobacz
img 22 sierpnia 2018

Zapraszamy na XII Edycję Dni Światła

To już XII edycja cyklu poświęconego tematyce funkcjonowania oraz zastosowania, oferowanych przez firmę Salumanus, nowatorskich rozwiązań telekomunikacyjnych.

Zobacz
img 10 lipca 2018

Salumanus wspiera dobre wykształcenie

Jest nam niezwykle miło poinformować, że pod koniec roku akademickiego 2017/2018 rozpoczęliśmy współpracę z Politechniką Krakowską.

Zobacz
img 3 lipca 2018

Razem z firmą NGE Polska uczestniczymy
w programie OSE

Wspólnie z naszym Partnerem NGE Polska do końca 2018 roku dostarczymy 1500 przełączników marki DCN, dzięki którym zrealizujemy przyłącza do blisko 2000 szkół.

Zobacz
img 28 kwietnia 2018

Salumanus organizuje kolejne warsztaty dla Partnera,

w oparciu o nowe technologie i sprzęt naszych producentów.

Zobacz
img 13 kwietnia 2018

Na SZCZYTny cel

W piątek 13 kwietnia w Zawoi u podnóży Babiej Góry zorganizowaliśmy charytatywną imprezę terenową, której celem było zebranie pieniędzy na rehabilitację i leczenie Pawełka, syna jednego z naszych Partnerów.

Zobacz
img 20 lutego 2018

Szkolenie dla Projektantów

Jako Salumanus dzielimy się z klientami naszą wiedzą i doświadczeniem. Przykładami tego są liczne szkolenia, które przeprowadzamy. W ostatnim czasie wyjechaliśmy do Warszawy, aby wspólnie z firmą S-Cabling podzielić się naszą wiedzą z projektantami.

Zobacz
img 8 stycznia 2018

Jak wybrać spawarkę światłowodową do Twoich potrzeb?

Na co należy zwrócić uwagę wybierając urządzenie takie jak, spawarka światłowodowa? Jakie są dostępne typy na rynku? Który rodzaj będzie idealny dla Ciebie? Odpowiedzi na te i inne pytania w artykule.

Zobacz
img 11 grudnia 2017

Pomagamy potrzebującym rodzinom w akcji Szlachetnej Paczki

W weekend 9-10 grudnia 2017 odbył się finał Szlachetnej Paczki. W sobotę dostarczyliśmy zakupione produkty do punktu Szlachetnej Paczki w miejscowości Brzeszcze, a w niedzielę wolontariusze dostarczyli paczki do rodziny, której pomagaliśmy.

Zobacz
img 18 października 2017

XI Edycja Dni Światła za nami

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom tegorocznej edycji za wspólnie spędzony czas. Było dla nas ogromną przyjemnością i zaszczytem gościć Państwa.

img 3 sierpnia 2017

Otwarcie nowego laboratorium

Stało się. Aby jeszcze lepiej pomagać naszym klientom w budowie dobrych sieci teleinformatycznych uruchomiliśmy nowe laboratorium informatyczne.

Zobacz
img 20 kwietnia 2017

Wiosenne ścieżki szkoleń Salumanus i DCN

Dzięki ścisłej współpracy z firmą DCN - producentem zaawansowanych urządzeń sieciowych, 18 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Salumanus odbyły się kolejne warsztaty w ramach wiosennego cyklu wspólnych ścieżek treningowych.

Zobacz
img 3 marca 2017

Międzynarodowe wyróżnienie Salumanus przez Raisecom

2 marca 2017 w Barcelonie miało miejsce ogólnoświatowe spotkanie partnerów firmy Raisecom. Podczas meetingu prezes Raisecom Zheng Xiang, wręczył 4 najlepszym dystrybutorom nagrody, z których jedna przypadła firmie Salumanus.

img 18 lutego 2017

Modernizacja Laboratorium

Przy Centrum Szkoleniowym Salumanus otwarty został nowy Demo Room, w którym Klienci mogą testować nowe rozwiązania na bazie przełączników DCN.

Poznaj Nasze marki