Aktualności Co nowego?

img 13 kwietnia 2018

Charytatywna impreza terenowa Salumanus – bieg dla Pawełka

W Zawoi u podnóży Babiej Góry zorganizowaliśmy charytatywną imprezę terenową, której celem było zebranie pieniędzy na rehabilitację i leczenie Pawełka, syna jednego z naszych Partnerów.

Zobacz
img 20 lutego, 2018

Szkolenie dla Projektantów

Jako Salumanus dzielimy się z klientami naszą wiedzą i doświadczeniem. Przykładami tego są liczne szkolenia, które przeprowadzamy. W ostatnim czasie wyjechaliśmy do Warszawy, aby wspólnie z firmą S-Cabling podzielić się naszą wiedzą z projektantami.

Zobacz
img 8 stycznia 2018

Jak wybrać spawarkę światłowodową do Twoich potrzeb?

Na co należy zwrócić uwagę wybierając urządzenie takie jak, spawarka światłowodowa? Jakie są dostępne typy na rynku? Który rodzaj będzie idealny dla Ciebie? Odpowiedzi na te i inne pytania w artykule

Zobacz

Wiosenne ścieżki szkoleń Salumanus i DCN

Dzięki ścisłej współpracy z firmą DCN - producentem zaawansowanych urządzeń sieciowych, 18 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Salumanus odbyły się kolejne warsztaty w ramach wiosennego cyklu wspólnych ścieżek treningowych.

Na cykl naszych szkoleń składają się dwie ścieżki, z których pierwsza wprowadza w zagadnienia związane między innymi z wydajnym zarządzaniem siecią, jej skalowaniem, diagnostyką, etc. Druga część to kwestie dotyczące m.in. takich dziedzin jak DHCP, MSTP, QinQ, a także zapoznanie z mechanizmami bezpieczeństwa w przełącznikach DCN oraz możliwościami wykorzystania redundancji z protokołami Ring. Wszystkie szkolenia odbywają się w formie warsztatów, na których przekazywana jest czysto praktyczna wiedza, którą od razu popieramy przykładami, aby każdy mógł szybko zastosować ją w swojej codziennej pracy.

Więcej szczegółów dotyczących szkoleń organizowanych przez Salumanus i DCN można znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie, na której znajduje się również formularz rejestracyjny: http://salumanus.com/dcn/ Ostatnie terminy szkoleń na które pozostały jeszcze wolne miejsca to:

• 25 kwietnia - ścieżka nr 2.
• 9 maja - ścieżka nr 1.

Aby wziąć udział w tych warsztatach, wystarczy zgłosić chęć uczestniczenia, wypełniając formularz oraz rezerwując miejsce w jednej lub obu ścieżkach szkoleniowych i poczekać na e-mailowe potwierdzenie swojego uczestnictwa.

Międzynarodowe wyróżnienie Salumanus przez Raisecom

2 marca 2017 w Barcelonie miało miejsce ogólnoświatowe spotkanie partnerów firmy Raisecom. Podczas meetingu prezes Raisecom Zheng Xiang, wręczył 4 najlepszym dystrybutorom nagrody, z których jedna przypadła firmie Salumanus. Wyróżnienie "za wyjątkowe osiągnięcia dla marki na rynku europejskim" z rąk Zarządu Raisecom odebrał V-ce prezes Salumanus Marcin Bała, zaznaczając, że nie byłoby to możliwe bez udziału naszych Partnerów, którzy przy budowie dobrych sieci światłowodowych stawiają na sprawdzone i niezawodne rozwiązania.

Bezpłatne szkolenia sieciowe marki DCN

Już we wtorek 28 marca w Centrum Szkoleniowym Salumanus odbędzie się cykl kursów, którego celem będzie zaprezentowanie praktycznego podejścia do zarządzania siecią na przykładzie urządzeń marki DCN. Gwarancją przekazania stuprocentowo użytecznej wiedzy będą doświadczeni inżynierowie z Działu Wsparcia Technicznego firmy Salumanus. W gamie szkoleniowych zagadnień znajdują się między innymi takie tematy jak: "Zarządzanie przełącznikami", "Skalowalne sieci z DCN", "Bezpieczeństwo sieci" i wiele innych. Dzięki temu unikalnemu cyklowi szkoleń można nie tylko lepiej poznać możliwości urządzeń marki DCN, ale i zdobyć konkretną wiedzę na temat konfigurowania urządzeń w sieciach światłowodowych. Więcej informacji o szkoleniu, planowanych zagadnieniach i terminach poszczególnych sesji można znaleźć na http://salumanus.com/dcn/. Na powyższej stronie można również wypełnić formularz zgłoszenia udziału w szkoleniu, jednak ze względu na duże zainteresowanie ilość miejsc może być ograniczona.

Poznaj Nasze marki