Aktualności Co nowego?

img 18 października 2019

Trzynasta edycja Dni Światła zakończona sukcesem

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji „Dni Światła 2019”. Cieszymy się, że w ten sposób docenili Państwo naszą pracę i znaleźliście czas, aby spędzić go wspólnie z nami.

Zobacz
img 27 września 2019

Salumanus na targach ECOC

Tegoroczna edycja największej i najważniejszej konferencji i targów ECOC, przyciągnęła zainteresowanych z całej Europy, pośród wystawców, nie mogło zabraknąć również Salumanusa.

Zobacz
img 26 lipca 2019

Jak zbudować „dobry” system DWDM?

Zapraszamy do lektury artykułu, w którym na przykładzie rozwiązania DWDM wdrożonego u jednego z naszych klientów, przedstawimy jak na co dzień realizujemy naszą misję.

Zobacz
img 28 czerwca 2019

Zapraszamy na XIII Edycję Dni Światła!

Już dziś zapraszamy 15-16 października, aby spędzić go efektywnie razem z nami w Hotelu Novotel Centrum Warszawa. Jak co roku gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i dobrej zabawy. Tym razem w klimacie gier retro. Wykłady, spotkania z ekspertami, Netscape room, salon gier, konkursy z nagrodami i dużo pozytywnej energii.

Zobacz
img 17 maja 2019

Konfrencja Salumanus&DCN Network Summit

W dniu 14 maja 2019 roku w hotelu Park Inn w Krakowie odbyła się konferencja Salumanus & DCN Network Summit, prestiżowe spotkanie, na które mieliśmy przyjemność zaprosić naszych Partnerów handlowych oraz przedstawicieli firmy DCN producenta rozwiązań sieciowych.

Zobacz
img 16 maja 2019

Zostaliśmy sponsorem Wisły Kraków

Tym samym dołączyliśmy do niezwykłej drużyny piłkarskiej w Blind Footballu, w której występują osoby niewidome, od teraz drużyna może liczyć na naszą "pomocną dłoń".

Zobacz
img 19 kwietnia 2019

Życzenia wielkanocne

Pogodnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych wiosenną radością i świeżością, dobrego odpoczynku oraz miłych rodzinnych spotkań życzy Salumanus.

img 2 kwietnia 2019

Uczestniczyliśmy w konferencji CloudFest

W dniach 23-29 marca 2019 w Rust w Niemczech, odbyła się jedna z największych na świecie konferencji dotycząca rozwiązań hostingowych: CloudFest.

Zobacz
img 15 lutego 2019

Razem z ISPA UK w 2019 roku

Miło nam ogłosić, że zostaliśmy partnerem ISPA UK – największego stowarzyszenia dostawców usług Internetowych w Wielkiej Brytanii. Dostarczając zaawansowane systemy i komponenty teleinformatyczne, wzbogacone naszą wiedzą i doświadczeniem, wspólnie z brytyjskimi członkami stowarzyszenia będziemy współpracować przy budowie sieci teleinformatycznych.

Zobacz
img 13 stycznia 2019

Wspieramy 27 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W tym roku głównym celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dołączamy się do pomocy, bo POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE.

img 21 grudnia 2018

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia radości i wewnętrznego spokoju w rodzinnym cieple i atmosferze wigilijnej wieczerzy, oraz mnóstwa pomyślności i sukcesów w Nowym Roku 2019

img 14 listopada 2018

Oficjalne otwarcie laboratorium sieciowego Salumanusa na Politechnice Krakowskiej

W dniu 14 listopada 2018 roku na Politechnice Krakowskiej, w obecności władz uczelni i przedstawicieli naszej firmy, oficjalnie zainaugurowano działalność nowego laboratorium sieciowego dla studentów.

Zobacz

Starsze Wiadomości

img 18 października 2018

Konferencja Dni Światła 2018 zakończona

XII edycja Dni Światła za nami. Jak zawsze spotkanie z Państwem należało do wyjątkowych!...

Zobacz
img 5 października 2018

Salumanus na konferencji PLNOG

W dniach 1-2 października braliśmy udział w prestiżowej konferencji PLNOG, największym i najważniejszym wydarzeniu dotyczącym rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

Zobacz
img 6 września 2018

Dostarczamy jeszcze więcej radości

Energylandia- najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce wciąż powiększa swoją ofertę rozrywkową o nowe atrakcje. Wspólnie z naszym partnerem Base System ...

Zobacz
img 3 września 2018

Biegając, pomagamy w Bussines Run 2018

W niedzielę 2 września nasza drużyna godnie reprezentowała nas podczas największej charytatywnej sztafety w Polsce - Business Run.

Zobacz
img 29 sierpnia 2018

Szkolenie ze sprzętu DCN dla NASK

W nowo otwartej sali szkoleniowej, znajdującej się w budynku firmy Salumanus w Krakowie, rozpoczęło się dziś szkolenie dla naszych Partnerów. Podczas dwudniowego kursu nasi goście poznają najnowsze rozwiązania i możliwości urządzeń DCN, które wspólnie dostarczyliśmy w ramach projektu OSE do szkół w całej Polsce.

Zobacz
img 22 sierpnia 2018

Zapraszamy na XII Edycję Dni Światła

To już XII edycja cyklu poświęconego tematyce funkcjonowania oraz zastosowania, oferowanych przez firmę Salumanus, nowatorskich rozwiązań telekomunikacyjnych.

Zobacz
img 10 lipca 2018

Salumanus wspiera dobre wykształcenie

Jest nam niezwykle miło poinformować, że pod koniec roku akademickiego 2017/2018 rozpoczęliśmy współpracę z Politechniką Krakowską.

Zobacz
img 3 lipca 2018

Razem z firmą NGE Polska uczestniczymy
w programie OSE

Wspólnie z naszym Partnerem NGE Polska do końca 2018 roku dostarczymy 1500 przełączników marki DCN, dzięki którym zrealizujemy przyłącza do blisko 2000 szkół.

Zobacz
img 28 kwietnia 2018

Salumanus organizuje kolejne warsztaty dla Partnera,

w oparciu o nowe technologie i sprzęt naszych producentów.

Zobacz
img 13 kwietnia 2018

Na SZCZYTny cel

W piątek 13 kwietnia w Zawoi u podnóży Babiej Góry zorganizowaliśmy charytatywną imprezę terenową, której celem było zebranie pieniędzy na rehabilitację i leczenie Pawełka, syna jednego z naszych Partnerów.

Zobacz
img 20 lutego 2018

Szkolenie dla Projektantów

Jako Salumanus dzielimy się z klientami naszą wiedzą i doświadczeniem. Przykładami tego są liczne szkolenia, które przeprowadzamy. W ostatnim czasie wyjechaliśmy do Warszawy, aby wspólnie z firmą S-Cabling podzielić się naszą wiedzą z projektantami.

Zobacz
img 8 stycznia 2018

Jak wybrać spawarkę światłowodową do Twoich potrzeb?

Na co należy zwrócić uwagę wybierając urządzenie takie jak, spawarka światłowodowa? Jakie są dostępne typy na rynku? Który rodzaj będzie idealny dla Ciebie? Odpowiedzi na te i inne pytania w artykule.

Zobacz
img 11 grudnia 2017

Pomagamy potrzebującym rodzinom w akcji Szlachetnej Paczki

W weekend 9-10 grudnia 2017 odbył się finał Szlachetnej Paczki. W sobotę dostarczyliśmy zakupione produkty do punktu Szlachetnej Paczki w miejscowości Brzeszcze, a w niedzielę wolontariusze dostarczyli paczki do rodziny, której pomagaliśmy.

Zobacz
img 18 października 2017

XI Edycja Dni Światła za nami

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom tegorocznej edycji za wspólnie spędzony czas. Było dla nas ogromną przyjemnością i zaszczytem gościć Państwa.

img 3 sierpnia 2017

Otwarcie nowego laboratorium

Stało się. Aby jeszcze lepiej pomagać naszym klientom w budowie dobrych sieci teleinformatycznych uruchomiliśmy nowe laboratorium informatyczne.

Zobacz
img 20 kwietnia 2017

Wiosenne ścieżki szkoleń Salumanus i DCN

Dzięki ścisłej współpracy z firmą DCN - producentem zaawansowanych urządzeń sieciowych, 18 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Salumanus odbyły się kolejne warsztaty w ramach wiosennego cyklu wspólnych ścieżek treningowych.

Zobacz
img 3 marca 2017

Międzynarodowe wyróżnienie Salumanus przez Raisecom

2 marca 2017 w Barcelonie miało miejsce ogólnoświatowe spotkanie partnerów firmy Raisecom. Podczas meetingu prezes Raisecom Zheng Xiang, wręczył 4 najlepszym dystrybutorom nagrody, z których jedna przypadła firmie Salumanus.

img 18 lutego 2017

Modernizacja Laboratorium

Przy Centrum Szkoleniowym Salumanus otwarty został nowy Demo Room, w któym Klienci mogą testować nowe rozwiązania na bazie przełączników DCN.

Poznaj Nasze marki