Aktualności Co nowego?

img 14 listopada 2018

Oficjalne otwarcie laboratorium sieciowego Salumanusa na Politechnice Krakowskiej

W dniu 14 listopada 2018 roku na Politechnice Krakowskiej, w obecności władz uczelni i przedstawicieli naszej firmy, oficjalnie zainaugurowano działalność nowego laboratorium sieciowego dla studentów.

Zobacz
img 18 października 2018

Konferencja Dni Światła 2018 zakończona

XII edycja Dni Światła za nami. Jak zawsze spotkanie z Państwem należało do wyjątkowych!...

Zobacz
img 5 października 2018

Salumanus na konferencji PLNOG

W dniach 1-2 października braliśmy udział w prestiżowej konferencji PLNOG, największym i najważniejszym wydarzeniu dotyczącym rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

Zobacz
img 6 września 2018

Dostarczamy jeszcze więcej radości

Energylandia- najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce wciąż powiększa swoją ofertę rozrywkową o nowe atrakcje. Wspólnie z naszym partnerem Base System ...

Zobacz
img 3 września 2018

Biegając, pomagamy w Bussines Run 2018

W niedzielę 2 września nasza drużyna godnie reprezentowała nas podczas największej charytatywnej sztafety w Polsce - Business Run.

Zobacz
img 29 sierpnia 2018

Szkolenie ze sprzętu DCN dla NASK

W nowo otwartej sali szkoleniowej, znajdującej się w budynku firmy Salumanus w Krakowie, rozpoczęło się dziś szkolenie dla naszych Partnerów. Podczas dwudniowego kursu nasi goście poznają najnowsze rozwiązania i możliwości urządzeń DCN, które wspólnie dostarczyliśmy w ramach projektu OSE do szkół w całej Polsce.

Zobacz

Starsze Wiadomości

img 22 sierpnia 2018

Zapraszamy na XII Edycję Dni Światła

To już XII edycja cyklu poświęconego tematyce funkcjonowania oraz zastosowania, oferowanych przez firmę Salumanus, nowatorskich rozwiązań telekomunikacyjnych.

Zobacz
img 9 sierpnia 2018

Szymon Ładniak jeździ razem z Salumanusem

Najlepsi sponsorują najlepszych. Firma Salumanus wspiera Szymona Ładniaka, młodego kierowcę wyścigowego, który rozwija się z prędkością transmisji światłowodej.

Zobacz
img 10 lipca 2018

Salumanus wspiera dobre wykształcenie

Jest nam niezwykle miło poinformować, że pod koniec roku akademickiego 2017/2018 rozpoczęliśmy współpracę z Politechniką Krakowską.

Zobacz
img 3 lipca 2018

Razem z firmą NGE Polska uczestniczymy
w programie OSE

Wspólnie z naszym Partnerem NGE Polska do końca 2018 roku dostarczymy 1500 przełączników marki DCN, dzięki którym zrealizujemy przyłącza do blisko 2000 szkół.

Zobacz
img 28 kwietnia 2018

Salumanus organizuje kolejne warsztaty dla Partnera,

w oparciu o nowe technologie i sprzęt naszych producentów.

Zobacz
img 13 kwietnia 2018

Na SZCZYTny cel

W piątek 13 kwietnia w Zawoi u podnóży Babiej Góry zorganizowaliśmy charytatywną imprezę terenową, której celem było zebranie pieniędzy na rehabilitację i leczenie Pawełka, syna jednego z naszych Partnerów.

Zobacz
img 20 lutego 2018

Szkolenie dla Projektantów

Jako Salumanus dzielimy się z klientami naszą wiedzą i doświadczeniem. Przykładami tego są liczne szkolenia, które przeprowadzamy. W ostatnim czasie wyjechaliśmy do Warszawy, aby wspólnie z firmą S-Cabling podzielić się naszą wiedzą z projektantami.

Zobacz
img 8 stycznia 2018

Jak wybrać spawarkę światłowodową do Twoich potrzeb?

Na co należy zwrócić uwagę wybierając urządzenie takie jak, spawarka światłowodowa? Jakie są dostępne typy na rynku? Który rodzaj będzie idealny dla Ciebie? Odpowiedzi na te i inne pytania w artykule.

Zobacz
img 18 października 2017

XI Edycja Dni Światła za nami

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom tegorocznej edycji za wspólnie spędzony czas. Było dla nas ogromną przyjemnością i zaszczytem gościć Państwa.

img 3 sierpnia 2017

Otwarcie nowego laboratorium

Stało się. Aby jeszcze lepiej pomagać naszym klientom w budowie dobrych sieci teleinformatycznych uruchomiliśmy nowe laboratorium informatyczne.

Zobacz
img 20 kwietnia 2017

Wiosenne ścieżki szkoleń Salumanus i DCN

Dzięki ścisłej współpracy z firmą DCN - producentem zaawansowanych urządzeń sieciowych, 18 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Salumanus odbyły się kolejne warsztaty w ramach wiosennego cyklu wspólnych ścieżek treningowych.

Zobacz
img 3 marca 2017

Międzynarodowe wyróżnienie Salumanus przez Raisecom

2 marca 2017 w Barcelonie miało miejsce ogólnoświatowe spotkanie partnerów firmy Raisecom. Podczas meetingu prezes Raisecom Zheng Xiang, wręczył 4 najlepszym dystrybutorom nagrody, z których jedna przypadła firmie Salumanus.

img 18 lutego 2017

Modernizacja Laboratorium

Przy Centrum Szkoleniowym Salumanus otwarty został nowy Demo Room, w któym Klienci mogą testować nowe rozwiązania na bazie przełączników DCN.

Poznaj Nasze marki