XIII edycja Dni Światła za nami. Jak zawsze spotkanie z Państwem należało do wyjątkowych!
Podczas pierwszego dnia konferencji poruszyliśmy wiele interesujących i ważnych tematów m.in. zwiększania niezawodności sieci, nowościach produktowych w ofercie xWDM, rozmawialiśmy również o mitach i faktach sieci 5G. Na zakończenie dnia przygotowaliśmy afterparty, które pozwoliło gościom przenieść się do przeszłości i przypomnieć sobie hity gier Retro. Rozstawione automaty do gier dostarczyły uczestnikom mnóstwo zabawy.

Drugi dzień to warsztaty NETSCAPE ROOM, czyli połączenie budowania sieci z escape roomem. Każdy uczestnik został zamknięty w wybranym przez siebie pokoju, tematycznie nawiązującym do klasycznych gier, i wspólnie ze swoim zespołem szukając wskazówek i rozwiązując zadania, dążył do wyznaczonego celu, jakim było zbudowanie dobrej sieci teleinformatycznej. Ta nieszablonowa forma warsztatów cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a rozgrywka pomiędzy pokojami doskonale przedłużyła klimat rywalizacji z dnia poprzedniego.

Zapraszamy do wspomnień i obejrzenia fotorelacji z konferencji Fotorelacja

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji „Dni Światła 2019”. Dwudniowe wydarzenie zgromadziło ponad 170 osób, w konferencji udział wzięli przedstawiciele firm telekomunikacyjnych, integratorskich, a także firm świadczących klientom końcowym usługi typu triple-play z całej Polski.

Był to czas wymiany cennych doświadczeń, myśli i pomysłów, ale także nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych. Każda kolejna edycja gromadzi coraz większe grono słuchaczy, co jest dowodem zaufania i wysokiej oceny zawartości merytorycznej wydarzenia.