Ogłoszenia rekrutacyjne

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Konfiguracja urządzeń,
  • Testowanie sprzętu teleinformatycznego,
  • Serwisowanie sprzętu teleinformatycznego,
  • Wsparcie techniczne wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie urządzeń sieciowych (przełączników, kontrolerów sieci bezprzewodowej, punktów dostępowych)
  • Generowanie, uzupełnianie i kompletowanie ticketów technicznych zgłaszanych przez Klientów
  • Doradztwo techniczne,
  • Udział we wdrożeniach systemów teleinformatycznych u klientów,
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu sprzętu teleinformatycznego.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie telekomunikacji, informatyki lub nauk pokrewnych,
  • Znajomość protokołów sieciowych w modelu ISO/OSI,
  • Znajomość urządzeń i topologii sieci przewodowej i bezprzewodowej Wi-Fi,
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych za pomocą linii poleceń (CLI),
  • Umiejętność analizowania i diagnozowania problemów oraz poszukiwania skutecznego rozwiązania,
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa w sieci,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, czytanie dokumentacji technicznej, prowadzenie prezentacji,
  • Mile widziana znajomość innych języków Europy Środkowo-Wschodniej,
  • Mile widziana podstawowa znajomość języków skryptowych (Bash, Python),
  • Prawo jazdy kategorii B (doświadczenie w kierowaniu samochodem),
  • Chęć do poszerzania wiedzy.

TO OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inną formę umowy
  • Laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość przeprowadzania testów i symulacji w firmowym laboratorium sieci optycznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

BENEFITY

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Spotkania integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Wysyłając moje zgłoszenie i dane osobowe oświadczam, iż wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”) na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach do celu aktualnych i przyszłych rekrutacji przez Spółkę pod firmą Salumanus Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 8A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000354228, (REGON: 12120630500000, NIP: 679303336).