Ogłoszenia rekrutacyjne

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Programowanie, testowanie i serwisowanie urządzeń optoelektronicznych
  • Pomoc techniczna dla klientów firmy
  • Doradztwo w zakresie doboru sprzętu
  • Udział w projektach badawczo-rozwojowych
  • Uczestnictwo we wdrożeniach rozwiązań teleinformatycznych

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie techniczne w zakresie elektroniki, telekomunikacji, automatyki, robotyki, informatyki lub nauk pokrewnych
  • Wiedza z zakresu techniki mikroprocesorowej – projektowanie, programowanie
  • Mile widziana znajomość zagadnień sieciowych (model ISO/OSI)
  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera wsparcia technicznego lub podobnym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • Chęć poszerzania wiedzy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wiedza w zakresie optoelektroniki i technik światłowodowych będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inną formę umowy
  • Laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość przeprowadzania testów i symulacji w firmowym laboratorium sieci optycznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

BENEFITY

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Spotkania integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Wysyłając moje zgłoszenie i dane osobowe oświadczam, iż wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”) na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach do celu aktualnych i przyszłych rekrutacji przez Spółkę pod firmą Salumanus Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 8A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000354228, (REGON: 12120630500000, NIP: 679303336).

  • Kreowanie i realizacja działań marketingowych
  • Monitoring, analiza i optymalizacja prowadzonych działań marketingowych
  • Tworzenie raportów z zakresu prowadzonych działań marketingowych, przedstawianie wniosków i rekomendacja rozwiązań
  • Administrowanie firmowymi stronami internetowymi: aktualizacja, bezpieczeństwo, SEO, monitoring i analiza statystyk
  • Administrowanie mediami społecznościowymi: monitoring i analiza statystyk
  • Realizacja działań w zakresie e-mail marketingu: planowanie, współtworzenie treści, wysyłka, monitoring i analiza statystyk
  • Bieżące poszukiwanie i wdrażanie nowych technologicznych rozwiązań marketingowych
  • Udział w organizacji eventów firmowych oraz koordynacja obecności firmy na targach i konferencjach

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w obszarze marketingu i wsparcia sprzedaży
  • Znajomość narzędzi marketingowych B2B
  • Zdolności analityczne pozwalające na zbieranie danych, analizę i wyciąganie wniosków z prowadzonych działań
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji marketingu
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Znajomość narzędzi do e-maili marketingu i realizacji spotkań on-line
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i umiejętność udziału w wielu projektach jednocześnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Pracę u lidera branży technologicznej
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inną formę umowy
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy
  • Możliwość udziału w interesujących projektach

BENEFITY