Ogłoszenia rekrutacyjne

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Salumanus Sp. z.o.o – polska firma teleinformatyczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się sprzedażą i doradztwem w zakresie sprzętu teleinformatycznego i rozwiązań sieciowych poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Elektronik ds. Wsparcia Technicznego
(branża teleinformatyczna)
Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Programowanie, testowanie i serwisowanie urządzeń optoelektronicznych,
  • Pomoc techniczna dla klientów firmy,
  • Doradztwo w zakresie doboru sprzętu,
  • Udział w projektach badawczo-rozwojowych,
  • Uczestnictwo we wdrożeniach rozwiązań teleinformatycznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w zakresie elektroniki, telekomunikacji, automatyki, robotyki, informatyki lub nauk pokrewnych,
  • Wiedza z zakresu techniki mikroprocesorowej – projektowanie, programowanie,
  • Mile widziana znajomość zagadnień sieciowych (model ISO/OSI),
  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera wsparcia technicznego lub podobnym,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
  • Chęć poszerzania wiedzy,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Wiedza w zakresie optoelektroniki i technik światłowodowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inną formę umowy,
  • Laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość przeprowadzania testów i symulacji w firmowym laboratorium sieci optycznych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Benefity:

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie nauki języków

dofinansowanie szkoleń i kursów

spotkania integracyjne

Wysyłając moje zgłoszenie i dane osobowe oświadczam, iż wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”) na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach do celu aktualnych i przyszłych rekrutacji przez Spółkę pod firmą Salumanus Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 8A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000354228, (REGON: 12120630500000, NIP: 679303336).