GBC Photonics specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy urządzeń do transmisji danych, przeznaczonych dla firm telekomunikacyjnych, integratorów systemów informatycznych oraz dostawców usług teleinformatycznych. W ofercie GBC Photonics znajdują się moduły optyczne, multipleksery oraz wzmacniacze EDFA stosowane w systemach xWDM, jak również, splitery, tłumiki, patchcordy i systemy do organizacji połączeń między szafami Rack-ICS.

www.gbcphotonics.com

DCN

DCN to producent pełnej gamy przełączników ethernetowych posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu funkcjonalności urządzeń oraz gwarantujący profesjonalne wsparcie techniczne. Produkty firmy DCN pozwalają na budowę zarówno małych sieci lokalnych, jak i rozległych struktur agregacyjnych.

www.dcnglobal.eu

Raisecom Technology oferuje szeroką gamę niezawodnych urządzeń telekomunikacyjnych takich jak: multipleksery inwersyjne, konwertery mediów, multipleksery optyczne PDH, terminale SDH, systemy CWDM, przełączniki Ethernetowe oraz rozwiązania PON.

www.raisecom.eu

CTC Union Technologies specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wydajnych, niezawodnych i ekonomicznych urządzeń I służących do transmisji, konwersji i analizy danych w systemach telekomunikacyjnych. Produkty CTC Union spełniają najwyższe standardy jakościowe, gwarantując niezawodną pracę.

www.ctcu.com.pl

Założona w 2000r. PacketLight Networks oferuje wiodące rozwiązania CWDM/DWDM i OTN 1U dla instalacji metro i dalekiego zasięgu, a także szyfrowanie w pierwszej warstwie modelu ISO/OSI, technologie pomiarowe oraz przesyłu usług voice i video po ciemnym włóknie i sieciach WDM. PacketLight zapewnia kompletne rozwiązanie dla transmisji optycznej w ramach wysoce zintegrowanej kompaktowej platformy, zaprojektowanej pod kątem maksymalnej elastyczności, łatwej konserwacji i obsługi, z architekturą typu „pay-as-you-grow”, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności i niskich kosztów.

www.packetlight.com

LightOptics to dostawca dobrej i sprawdzonej jakości modułów optycznych, konwerterów mediów oraz rozwiązań xWDM w atrakcyjnej cenie. Głównymi odbiorcami są firmy ISP oraz integratorzy.

www.lightoptics.pl