GBC Photonics specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy urządzeń do transmisji danych, przeznaczonych dla firm telekomunikacyjnych, integratorów systemów informatycznych oraz dostawców usług teleinformatycznych. W ofercie GBC Photonics znajdują się moduły optyczne, multipleksery oraz wzmacniacze EDFA stosowane w systemach xWDM, jak również, splitery, tłumiki, patchcordy i systemy do organizacji połączeń między szafami Rack-ICS.

www.gbcphotonics.com

DCN

DCN to producent pełnej gamy przełączników ethernetowych posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu funkcjonalności urządzeń oraz gwarantujący profesjonalne wsparcie techniczne. Produkty firmy DCN pozwalają na budowę zarówno małych sieci lokalnych, jak i rozległych struktur agregacyjnych.

www.dcn-global.pl

Raisecom Technology oferuje szeroką gamę niezawodnych urządzeń telekomunikacyjnych takich jak: multipleksery inwersyjne, konwertery mediów, multipleksery optyczne PDH, terminale SDH, systemy CWDM, przełączniki Ethernetowe oraz rozwiązania PON.

www.raisecom.eu

CTC Union Technologies specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wydajnych, niezawodnych i ekonomicznych urządzeń I służących do transmisji, konwersji i analizy danych w systemach telekomunikacyjnych. Produkty CTC Union spełniają najwyższe standardy jakościowe, gwarantując niezawodną pracę.

www.ctcu.com.pl

FiberHome Telecommunication Technologies Co., Ltd jest znanym na całym swiecie dostawcą produktów i rozwiązań telekomunikacyjnych. Od samego początku celem firmy jest maksymalizacja potencjały światłowodów, dlatego firma w znacznym stopniu poświęca się rozwojowi komunikacji optycznej.

www.fiberhome.com

Light Optics to dostawca dobrej i sprawdzonej jakości modułów optycznych, konwerterów mediów oraz rozwiązań xWDM w atrakcyjnej cenie. Głównymi odbiorcami są firmy ISP oraz integratorzy.

www.lightoptics.pl