Jeśli aplikujesz na praktyki do Działu Wsparcia Technicznego

To wystarczą tylko3 kroki...

01.

Wypełnij prosty formularz

02.

Rozwiąż 5-cio minutowy test

03.

Przyjdź na rozmowę

Aby wziąć udział w praktykach studenckich należy w pierwszej kolejności wypełnić prosty formularz, który znajduje się tutaj. Następnie otrzymasz od nas dostęp do testu on-line, który sprawdzi Twój poziom wiedzy. Jeśli wynik będzie pozytywny zaprosimy Cię na krótką rozmowę w siedzibie naszej firmy w Krakowie, przy ul. Walerego Sławka 8a - 3 piętro.

Jeśli jesteś studentem wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej możesz dowiedzieć się więcej na temat formalności tutaj

W warsztatach mogą wziąć udział studenci i uczniowie szkół średnich.

Dla studentów Politechniki Krakowskiej praktyki wakacyjne trwają w sumie 20 dni, dla pozostałych studentów i uczniów, długość praktyki jest różna, wyznaczana przez uczelnię.

Terminy zajęć ustalamy indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb.

Praktyki odbędą się w laboratorium firmy Salumanus w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 8a

Po ukończeniu programu, uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w praktykach. Istnieje także możliwość uzyskania zaświadczeń o przyjęciu i odbyciu praktyk wymaganych przez uczelnię.

W ramach praktyk każdy z uczestników zostanie członkiem zespołu Technicznego. Pod okiem opiekuna będzie brał czynny udział w bieżących zadaniach realizowanych na stanowisku Inżyniera Sieciowego. Oprócz tego program zakłada realizacje następujących zagadnień:

Tydzień 1

Systemy Transmisji Optycznej: Od podstaw teoretycznych do własnego traktu – planowanie, zestawienie, pomiar.

Tydzień 2

Sieci Ethernet i IP: Przełączanie w sieciach LAN w oparciu o urządzenia DCN - projekt, konfiguracja, realizacja.

Tydzień 3

Metody, techniki i narzędzia rozwiązywania problemów w sieciach teleinformatycznych: Udział w rozwiązywaniu realnych problemów sieciowych – analiza, dobór rozwiązania, implementacja.

Tydzień 4

Pozatechniczne aspekty pracy inżyniera: analiza wymagań klienta, przegląd dostępnych rozwiązań, dobór rozwiązania.