Sieci LAN

#Salutech

5 min czytania

Przełączniki

Stabilna podstawa. Pełne bezpieczeństwo.

Przełączniki sieciowe są niezbędne w strukturze sieci. To stabilna podstawa, rdzeń, na którym możesz bezpiecznie budować zaawansowane systemy.

Przełączniki DCN stworzone z myślą o najbardziej wymagających środowisku. Z sukcesem poradzą sobie w każdym projekcie integratorskim:

  • dla firm telekomunikacyjnych i dostawców Internetu,
  • w sieciach LAN, w infrastrukturze budynkowej: w systemach bezpieczeństwa, CCTV, kontroli dostępu, Data Center,
  • w branży Horeca, jednostkach ochrony zdrowia, uczelniach, biurowcach, w infrastrukturze sportowej.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki DCN na rynek polski. Długotrwała współpraca z producentem stawia nas w pozycji partnera, który ma wpływ na rozwój funkcjonalności urządzeń.

 Zaimplementowane w przełącznikach mechanizmy bezpieczeństwa pozwalają w optymalny sposób zarządzać użytkownikami podłączonymi do sieci, jak również w pełni zabezpieczyć sieć przed nieautoryzowanymi ingerencjami. Dzięki dużej przepustowości i nieblokującej matrycy oraz obsłudze pełnej tablicy VLAN, rozwiązania te doskonale nadają się do zastosowania w wysokowydajnych sieciach operatorskich.

Wraz z dostarczanym sprzętem oferujemy pakiety szkoleń o różnym stopniu zaawansowania oraz wsparcie techniczne wykwalifikowanych inżynierów zarówno przy projektowaniu sieci, doborze sprzętu, jak również przy konfiguracji przełączników.

Poznaj portfolio produktów DCN

Sieci WiFi

Komunikacja bezprzewodowa to podstawa.

Sieć bezprzewodowa to często pierwsza rzecz, którą sprawdzamy wchodząc do hotelu, restauracji czy centrum handlowego. Silny sygnał, bezawaryjne działanie i bezpieczeństwo użytkowników zapewnia najnowszy standard technologii łączności IEEE802.11ax, czyli Wi-Fi 6.

Wi-Fi 6 to wyraźnie zwiększona wydajność w sieciach z dużą liczbą urządzeń, które równocześnie łączą się z Internetem, np. komputery, smartfony, telewizory czy akcesoria IoT.

Lepsze parametry sieci zapewnia m.in. technologia MIMO (multiple input/multiple output), która pozwala na wykorzystanie ponad czterech strumieni w celu zwiększenia przepustowości oraz technika OFDMA (orthogonal frequency divisionmultiple access), która dzieli każdy kanał radiowy na kilkadziesiąt lub więcej subkanałów.

Nasi inżynierowie projektują i wdrażają sieci bezprzewodowe Wi-Fi 6 w oparciu o urządzenia marki DCN, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Sprawdź, jakie sieci bezprzewodowe możemy dla Ciebie zaprojektować: e-mail sales@salumanus.com

Leading Telecommunication Networks.