Usługi szkolenioweSalumanus

Sprzedaż i implementacja zaawansowanych technologicznie produktów informatycznych wymaga posiadania co najmniej podstawowej wiedzy na ich temat oraz na temat wbudowanych w nie rozwiązań technologicznych. Zdobywanie takiej wiedzy na własną rękę jest stosunkowo trudne ze względu na niełatwy dostęp do materiałów zawierających informacje w przystępnej postaci, a także z powodu ogromnej ilości zasobów, z których trudno jest wyłowić to co jest naprawdę istotne. Partnerzy handlowi firmy SALUMANUS mogą liczyć na naszą pomoc przy zdobywaniu wiedzy technicznej i handlowej na temat oferowanych przez nas produktów i rozwiązań.
Przeprowadzamy szkolenia zarówno dla Partnerów handlowych, jak i w ich imieniu dla potencjalnych użytkowników końcowych.
Do dyspozycji uczestników szkolenia oddajemy własną salę badawczo-szkoleniową wyposażoną w 16 stanowisk, gdzie w komfortowych warunkach i pod okiem naszych specjalistów prowadzimy warsztaty i omawiamy wnioski z badań dotyczących rozwiązań sieciowych.
Podczas zajęć i warsztatów, uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania i możliwości urządzeń DCN. Praktyczna wiedza poparta jest licznymi przykładami i ćwiczeniami przeprowadzonymi na konkretnym sprzęcie. Na zakończenie kursu dla każdego uczestnika przygotowywany jest certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, poświadczony przez producenta sprzętu.

Indywidualne podejście

Oferujemy profesjonalne szkolenia dostosowywane do potrzeb naszych Klientów

Nowe technologie

Poznaj najnowsze rozwiązania i możliwości jakie daje sprzęt DCN

Doświadczona kadra

Szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych ekspertów z Salumanus

Poznaj Nasze marki