Ostatnie lata to dla szpitali bardzo dynamiczny rozwój systemów informatycznych. Konsekwentna realizacja przyjętej strategii, nieustannie podnosi standardy leczenia w Polsce. Umożliwienie personelowi oraz pacjentom korzystanie z zasobów internetowych ułatwiło i usprawniło proces leczenia. Stały dostęp do sieci ulepszył również pracę personelu medycznego, tym samym zwiększając jego efektywność.


    Co robimy?

    Firma Salumanus jest dystrybutorem sprzętu sieciowego z siedzibą w Krakowie. Współpraca ze szpitalami polega na dostarczeniu przez nas produktów i systemów, które wykorzystane są przy modernizacji i rozbudowie sieci teleinformatycznych w placówkach medycznych. Naszym zadaniem jest stworzenie trwałej i stabilnej infrastruktury sieciowej, która jest niezbędna do świadczenia e-usług medycznych na najwyższym poziomie.

Dostarczyliśmy już kilkaset urządzeń, które funkcjonując w szpitalach,
spełniają oczekiwania naszych Partnerów,
gwarantując efektywne i niezawodne funkcjonowanie.

Jak działamy?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zachowując jednak zawsze pewien schemat działania, który sprawia, że nasza współpraca z klientami przebiega bezproblemowo.

Co mamy do zaoferowania?

Produkty

Zaawansowane komponenty i urządzenia stosowane do transmisji danych w sieciach światłowodowych.

Wsparcie

Bardzo kluczowe jest nasze wsparcie i doświadczenie na każdym etapie projektów, jakie wdrażamy. W krakowskiej siedzibie firmy oddajemy do dyspozycji klientów Dział Wsparcia Techniczego, który reaguje na problemy jakie mogą pojawić się u klientów.

Laboratorium

W którym jesteśmy w stanie odtworzyć większość sytuacji w sieciach naszych klientów, by pomóc w szybszej diagnostyce i naprawie potencjalnych problemów.

Zasoby

Posiadamy w Krakowie stocki magazynowe, które pozwalają nam sprzedawać rocznie tysiące urządzeń stąd też możemy przeprowadzać bezpłatne testy urządzeń u klienta.

Szkolenia

Przeprowadzamy szkolenia handlowe i techniczne zarówno dla Partnerów Handlowych, jak i w ich imieniu dla potencjalnych użytkowników końcowych.

Doświadczona kadra

Naszą pomoc techniczną tworzą niezwykle wykwfalifikowani specjaliści. Profesjonalnie, szybko i skutecznie pomagają przy każdym problemie.