Działamy według modelu dystrybutora z wartością dodaną (VAD) dzięki czemu oferowane przez nas produkty wzbogacone są zaawansowanym wsparciem technicznym realizowanym zarówno przed jak i po sprzedaży. Poza doradztwem technicznym, wsparcie to jest oferowane w postaci rozbudowanych usług gwarancyjnych, usług serwisowych świadczonych w miejscu instalacji sprzętu oraz pomocy przy konfiguracji i instalacji rozwiązań.

Dzięki szerokiej gamie dostepnych w naszej ofercie systemów xWDM, oraz zaawansowanej wiedzy naszych inżynierów, możemy przygotować rozwiązania najbardziej dopasowane do potrzeb.

Instalacja i uruchomienie systemów xWDM

Jeśli potrzebujesz pomocy w miejscu instalacji sprzętu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Udostępniamy Państwu wsparcie naszych inżynierów przy konfiguracji i uruchomieniu systemów xWDM. Dzięki pełnym testom wdrożeniowym, proces ten jest niezwykle sprawny i pozwala na zminimalizowanie kosztów związanych z wdrożeniem.

Szkolenia

Możesz liczyć na naszą pomoc przy zdobywaniu wiedzy z zakresu oferowanych przez nas rozwiązań. Posiadamy własną salę badawczo-szkoleniową wyposażoną w 16 stanowisk, gdzie prowadzimy warsztaty i szkolenia.

Wsparcie serwisowe

Naszą pomoc techniczną tworzą wykwalifikowani specjaliści. Decydując sie na nasze rozwiązania otrzymujesz nie tylko sprawdzone produkty ale również wsparcie podczas eksploatacji systemu.

Wypożyczenia

Oferujemy usługę wypożyczenia sprzętu w awaryjnych sytuacjach dla zapewnienia transmisji danych. Wypożyczenie pozwala Ci również zapoznać się z konkretnym modelem, przetestować go i upewnić się, że jest on odpowiedni i spełnia wytyczne wykorzystania go w konkretnej instalacji.

Poznaj Nasze Marki