Biegając, pomagamy: Business Run 2018

W niedzielę 2 września nasza drużyna godnie reprezentowała nas podczas największej charytatywnej sztafety w Polsce - Business Run.

This is some text inside of a div block.
5 min read

Jesteśmy bardzo dumni, że w naszych szeregach mamy ludzi, którzy poprzez wspólną zabawę i zdrową rywalizację sportową, pomagają najbardziej potrzebującym.

W tym roku w Krakowie i równocześnie w ośmiu innych miastach Polski, pięcioosobowe drużyny firmowe, biegły by pomóc w zakupie protez i sfinansowaniu rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

Dzięki ogromnej determinacji i współpracy całego zespołu, nasza drużyna znalazła się bardzo wysoko w klasyfikacji wśród ekip z Krakowa (95 miejsce na ponad 1100 uczestniczących drużyn). Cieszymy się też, że jako firma mogliśmy dołożyć cegiełkę na tak szczytny cel, a osiągnięty wynik pozwala optymistycznie patrzeć na kolejne edycje wydarzenia.

Marcin, Waldek, Jarek, Krzysztof, Marcin – wszyscy spisaliście się na medal. Gratulujemy świetnych wyników!

Więcej zdjęć w galerii: "Po godzinach"

Udostępnij ten post: