Wiemy, że rosną wymagania klientów, budowa nowych światłowodów nie jest łatwa, a konkurencja nie śpi. Pomożemy Ci rozbudować sieć, tak aby była elastyczna i ułatwiała oferowanie nowych usług abonenckich.

Salumanus Plus - nasza platforma B2B

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Rozwiązania dla 
operatorów ISP

Zyskaj doradztwo i wsparcie techniczne w budowie i rozbudowie sieci. Z Salumanus zwiększysz przepustowość oraz efektywność transmisji.

ROZWIĄZANIA BRANŻOWE
ROZWIĄZANIA BRANŻOWE
ROZWIĄZANIA BRANŻOWE
ROZWIĄZANIA BRANŻOWE

Masz dość zapchanego ruchu sieciowego
i problemów z kompatybilnością?

Codzienne problemy z siecią utrudniają prowadzenie biznesu. Od ograniczenia przepustowości, po nieprzewidziane awarie — niewłaściwe zarządzanie transmisją generuje niepotrzebne koszty.

Uniwersalne moduły optyczne

Zyskaj elastyczność w zarządzaniu magazynem modułów optycznych. Obniż koszty zakupu i utrzymania sprzętu. A jednocześnie minimalizuj ryzyko niekompatybilności i łatwo integruj z istniejącą infrastrukturą.

Smart Recode Device GBC Photonics

Błyskawicznie reaguj na awarie, zapotrzebowanie na zwiększenie przepustowości, czy wprowadzenie nowych usług. Dzięki możliwości programowania modułów pod różnych dostawców sprzętu sieciowego, szybko dostosujesz się do zmieniających się wymagań sieciowych.

Optymalizacja transmisji optycznej z xWDM

Maksymalizuj wykorzystanie istniejących włókien światłowodowych, zwiększając przepustowość i efektywność, bez konieczności kosztownych inwestycji w dodatkową infrastrukturę. Dostosuj swoje usługi do różnorodnych potrzeb, zarówno na krótkich jak i długich dystansach, korzystając z systemów aktywnych i Alien Lambda.

Elementy pasywne

Elementy pasywne stanowią kluczowy komponent w zarządzaniu siecią. Dobra i powtarzalna jakość oraz atrakcyjne cenowo zestawy to podstawa optymalnych inwestycji w infrastrukturę.

IPoDWDM - Rewolucja w Twojej Sieci

Zwiększ przepustowość i wydajność swojej sieci z IPoDWDM. Technologia ta pozwala na przesyłanie danych IP bezpośrednio przez sieć DWDM, redukując tym samym potrzebę konwersji sygnału i zwiększając efektywność energetyczną. Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci ją wdrożyć!


Korzyści dla Twojej sieci

 • Doradztwo techniczne
  Pomagamy zrozumieć i wdrożyć najskuteczniejsze technologie sieciowe
 • Sprawdzony sprzęt
  Pełen asortyment rozwiązań optycznych od 1G do 800G
 • Wsparcie i monitorowanie
  Wdrażamy nowe systemy i zapewniamy ich ciągłą efektywność
 • Try and buy
  Udostępniamy sprzęt, abyś mógł przetestować go samodzielnie

Nasze realizacje

Optymalizacja kosztów i technologii transmisji danych dla ATMAN

Rozwiązanie Alien Lambda oferuje elastyczność w przesyłaniu wielokrotności serwisów takich jak 10, 40, 100G Ethernet oraz 16, 32 G Fibre Channel, wykorzystując 200G kanały DWDM.

Case study z Beskid Media

Wdrożenie z Salumanus przyczyniło się do stworzenia nowoczesnej redundantnej sieci szkieletowej, obsługującej transmisję zarówno na poziomie 10Gb, jak i 100 Gb.

Jak zaoszczędzić na kolokacjach w data center?

Ringier Axel Springer zastosował system zarządzania przestrzenią kablową GBC Photonics ICS w swojej kolokacji. Efekt? Oszczędności oraz poprawa infrastruktury.

Polska
marka

Testy
try&buy

Wsparcie na każdym etapie projektu

Autorskie
rozwiązania

Własne laboratorium światłowodowe

Doradca Salumanus

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się, jakie możliwości otwierają przed Tobą nasze technologie.

Grzegorz Żórański

Key Account Manager

grzegorz.zoranski@salumanus.com