Budujemy społeczność ludzi, którzy chcą rozwijać się w dynamicznej branży. Doskonalimy się w obszarze sieci teleinformatycznych. Stawiamy na długofalową współpracę. Wspieramy się w rozwoju. Zawsze gramy do jednej bramki.

Marcin Bała

Prezes Zarządu Salumanus

Absolwent Politechniki Krakowskiej i studiów typu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Manager łączący sukcesem biznes, technologię i efektywne budowanie firmy na podstawie doświadczenia oraz umiejętnego analizowania branżowej przyszłości.

Jest częścią historii Salumanus od 2008 roku. W tym czasie przeszedł wszystkie szczeble struktury: od inżyniera wsparcia technicznego, przez dyrektora działu, aż do stanowiska prezesa firmy (od stycznia 2021). Fascynuje go szukanie zależności, schematów, ustalanie, w jaki sposób wszystko ze sobą się łączy i do czego prowadzi.

Ewangelista xWDM. O sieciowych rozwiązaniach może rozmawiać bez końca.

Salumanus Plus - nasza platforma B2B

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Magdalena Podgórska

Członek Zarządu Salumanus

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

HR-owiec, a wcześniej tłumacz i lektor języka angielskiego. Wspiera rozwój firmy od samego początku, a na stałe związana jest z Salumanus od 2010 roku. Tworzy przyjazne miejsca pracy, dba o rozwój pracowników i integrację zespołu.

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
ROZWIĄZANIA DLA BRANŻOWE

Skoncentrowani na celu, zorientowani na szukanie rozwiązań.

Dołącz
do #Salutem

Rozwijaj się razem z nami.
Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy!

Kariera
Zuzanna Gacek
Key Account Manager

Zuza jest zmotywowana i pozytywnie nastawiona do świata. Z sukcesami wspiera integratorów. Salumanus docenia za dynamikę pracy, ciągłe szkolenia oraz poczucie, że „idzie do przodu”.

Jakub Kolasiak
Junior Product Manager

Jakub specjalizuje się w tematach zwielokrotnienia falowego i konfiguracji urządzeń sieciowych. W Salumanus pojawił się na praktyki i już po kilku tygodniach świat systemów transmisyjnych wchłonął go całkowicie.

Andrzej Wojnar
Solutions Architect

Zagląda w bity i fotony, a czasem dzieli je na czworo. Ekspert w temacie transmisji optycznej. Andrzej to inżynier i menadżer z artystyczną duszą. Po godzinach fotograf i pasjonat enologii.

Milena Yang
International Sales

Milena konsekwentnie buduje rozpoznawalność Salumanus wśród partnerów zagranicznych. W pracy ważne jest dla niej osiąganie mierzalnych rezultatów.

Zbyszek Gawryło
Key Account Manager

Pilnuje priorytetów. Od 30 lat konsekwentnie rozwija się w branży telekomunikacyjnej. Od 5 lat buduje rozpoznawalność innowacyjnych rozwiązań sieciowych Salumanus wśród operatorów i integratorów.

Michał Owca
Product Manager

Zajmuje się rozwojem środowiska GBC Photonics SRD. Z pasją i entuzjazmem opracowuje oraz wdraża strategie produktowe. Jako doświadczony menadżer, wie, jak skutecznie wprowadzać produkty i nowe pomysły na rynek.

Łukasz Bogdanik
Product Development Manager

Lubi rozmawiać z ludźmi. Odpowiada za kontakty z dostawcami Salumanus z całego świata. Negocjuje i egzekwuje odpowiednią jakość zamawianych komponentów, ale również buduje relacje z naszymi partnerami.  Analizuje trendy technologiczne i przekłada je na rozwój produktów.

Maciej Pałka
Menedżer ds. Elektronicznych Systemów Sprzedaży

Zorganizowany, życzliwy i rzeczowy. Lubi zadawać pytania i potrafi uważnie słuchać.  Nieustannie rozwija platformę B2B tak, aby była intuicyjnym i pomocnym narzędziem dla profesjonalistów z branży sieciowej.

Artur Jochymek
Specjalista ds. marketingu

Człowiek wielu talentów. Informatyk z wykształcenia, który powołanie odnalazł w digital marketingu. Zaprojektuje, nagra, zmontuje i zorganizuje. Jest świetnym graczem zespołowym, wnosi kreatywność i optymizm do każdego zadania.

Andrzej Konicki
Inżynier wsparcia technicznego

Lubi rozmawiać, więc kontakt z klientami oraz wsparcie serwisowe dają mu dużą satysfakcję. Nigdy się nie poddaje. Dowcipny i cierpliwy, skutecznie odpowiada na wszystkie pytania techniczne. Mówi po chińsku, gra na organach i kocha przyrodę.

Rafał Zabdyr
Dyrektor Działu Logistyki

Logistykę ma we krwi. Dzięki niemu magazyn Salumanus działa jak w zegarku. Zamówienia docierają na czas, a urządzenia sieciowe Gbc Photonics , DCN Europe i PacketLight Networks są zawsze dostępne.

Mateusz Pyś
Specjalista ds. logistyki międzynarodowej

Mateusz pracuje z nami ponad 5 lat. Cieszy go, że w logistyce ciągle się coś dzieje. Nie ma nudy - są za to ambitne wyzwania i praca pomiędzy różnymi zespołami ludzi. Mateusz jest serdeczny, koleżeński i bardzo dobrze zorganizowany