Dostarczamy jeszcze więcej radości

Energylandia- najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce wciąż powiększa swoją ofertę rozrywkową o nowe atrakcje. Wspólnie z naszym partnerem Base System ...

This is some text inside of a div block.
5 min read

Energylandia- najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce wciąż powiększa swoją ofertę rozrywkową o nowe atrakcje.  

Źródło: www.energylandia.pl

W tym roku do użytku został oddany dla odwiedzających Mega Coaster HYPERION - największy i najszybszy roller coaster w Europie. Energylandia dalej się rozrasta i już planuje nowe inwestycje.

Wspólnie z naszym partnerem Base System uczestniczymy w tym spektakularnym projekcie. Dostarczone przez naszą firmę produkty marek DCN i GBC Photonics pozwoliły na stworzenie infrastruktury sieciowej tak szybkiej i niezawodnej jak pędzące kolejki górskie. Dla chcących odpocząć po dniu pełnym wrażeń w parku, przygotowana została bogata baza noclegowa Western Camp, gdzie o komfort wypoczynku dba stworzona sieć bezprzewodowa oparta o produkty marki 4ipnet.

Western Camp to stylizowany na klasyczną wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu kompleks hotelowy, który oferuje szeroką gamę dodatkowych atrakcji dla spragnionych wrażeń i szukających oryginalnego odpoczynku.

Więcej informacji na stronach:

Energylandia
Base System

Udostępnij ten post: