Razem z firmą NGE Polska uczestniczymy w programie OSE

Wspólnie z naszym Partnerem NGE Polska do końca 2018 roku dostarczymy 1500 przełączników marki DCN, dzięki którym zrealizujemy przyłącza do blisko 2000 szkół.

This is some text inside of a div block.
5 min read

OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna) to program zaprojektowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej mający na celu zbudowanie publicznej sieci telekomunikacyjnej dającej szkołom dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego Internetu.

Wspólnie z naszym Partnerem NGE Polska do końca 2018 roku dostarczymy 1500 przełączników marki DCN, dzięki którym zrealizujemy przyłącza do blisko 2000 szkół. Pierwsze urządzenia zaczęły pracę pod koniec czerwca i już zapewniają zarówno szkołom jak i samorządom szereg korzyści, m.in.:  

  • dostęp do szybkiego Internetu,
  • szerszy dostęp do zasobów Internetu,
  • możliwość korzystania z cyfrowych narzędzi i treści edukacyjnych,
  • bezpieczeństwo sieciowe użytkowników OSE,
  • lepszą komunikację ze światem zewnętrznym (z poziomu rodziców, podmiotów gminnych współpracujących ze szkołą i innych).
  • Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w rozwoju edukacji cyfrowej przyszłych pokoleń, a dostarczony przez nas sprzęt umożliwi dostęp do nieograniczonych zasobów wiedzy i otworzy nowe możliwości dla uczniów polskich szkół.

    Kontakt z opiekunem projektu: Jan Kołodziej, tel. kom. +48 537 295 995, e-mail: jan.kolodziej@salumanus.com

    Udostępnij ten post: