Salumanus wspiera dobre wykształcenie

Jest nam niezwykle miło poinformować, że pod koniec roku akademickiego 2017/2018 rozpoczęliśmy współpracę z Politechniką Krakowską.

This is some text inside of a div block.
5 min read

Jest nam niezwykle miło poinformować, że pod koniec roku akademickiego 2017/2018 rozpoczęliśmy współpracę z Politechniką Krakowską.

W ramach współpracy w Instytucie Informatyki Stosowanej został uruchomiony autoryzowany ośrodek szkoleniowy, który wyposażyliśmy w przełączniki sieciowe marki DCN, a docelowo dostarczymy tam również moduły marki GBC Photonics, rozwiązania xWDM oraz rozwiązania WiFi marki 4ipnet. Na urządzeniach przekazanych przez nas do sali szkoleniowej studenci będą mogli nie tylko realizować plan studiów, lecz również poszerzać wiedzę oraz rozwijać nowe umiejętności, które staną się kluczem do sukcesu w ich dalszej karierze zawodowej.

Dodatkowo, zgodnie z zawartą umową o współpracy studenci Politechniki Krakowskiej będą mogli odbywać w naszej firmie praktyki studenckie, a absolwenci staże zawodowe. W naszym nowoczesnym laboratorium znajdującym się w centrali firmy w Krakowie studenci będą mieć możliwość styczności ze sprzętem na infrastrukturze produkcyjnej, a także szansę aktywnego uczestnictwa w realnych, ambitnych projektach oraz prawdziwych wdrożeniach. Pod opieką doświadczonych inżynierów będą mogli poznawać nowoczesne technologie oraz rozwijać swoje zainteresowania  i pasje.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, a dostarczony przez nas sprzęt będzie służył poprawie jakości kształcenia przyszłych specjalistów w dziedzinie teleinformatyki.

Udostępnij ten post: