XV Dni Światła już 11-12 października w Warszawie!

Zapraszamy na konferencję dla branży telekomunikacyjnej i Data Center. W programie prelekcje, panel dyskusyjny i warsztaty technologiczne. Dołącz teraz!

This is some text inside of a div block.
5 min read

XV Dni Światła to dwudniowa platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji dla specjalistów z branży telekomunikacyjnej i Data Center. Zaprezentujemy najnowsze rozwiązania transmisji danych, optymalizacji i skalowalności sieci. Po raz pierwszy rozszerzamy formułę o dyskusję panelową z liderami branży. Porozmawiamy o przyszłości sieci i o nowych trendach z przedstawicielami największych telekomów i Data Center.


Prelekcje i warsztaty zaplanowaliśmy tak, aby odpowiadały na wyzwania - te branżowe, związane z sytuacją geopolityczną, i te inżynierskie, z którymi borykają się specjaliści sieciowi. Teorię uzupełnią praktyczne case study. Podczas warsztatów technologicznych uczestnicy będą mogli przetestować najnowsze rozwiązania sieciowe.


- Branża telekomunikacyjna i Data Center mierzy się z coraz większą presją. Rosną oczekiwania dotyczące przepustowości sieci i bezpieczeństwa danych, ale także zrównoważonego rozwoju infrastruktury. Podczas ubiegłych Dni Światła mówiliśmy o transmisji 400G, a obecnie przygotowujemy się do testów 800G. Warto rozważyć, w jakie systemy inwestować, aby nie pozostać w tyle – zapowiada Marcin Bała, prezes Salumanus.


W XV edycji Dni Światła inspirujemy się najszybszymi pociągami świata, które osiągają już 620 km/h, ale wieczorem zamierzamy zwolnić i zaprosić uczestników do świata Orient Expressu. Magia najelegantszego pociągu w historii ułatwi budowanie sieci zawodowych połączeń.


Na XV Dni Światła zapraszamy 11 - 12 października do Novotel Warszawa Centrum. Wydarzenie jest bezpłatne dla partnerów Salumanus. Poznaj agendę i zarejestruj się: www.dniswiatla.pl

Udostępnij ten post: