#Saluteam

Budujemy społeczność ludzi, którzy chcą rozwijać się w dynamicznej branży. Doskonalimy się w obszarze sieci teleinformatycznych. Stawiamy na długofalową współpracę. Wspieramy się w rozwoju. Zawsze gramy do jednej bramki.

Marcin Bała

Prezes Zarządu Salumanus

Absolwent Politechniki Krakowskiej i studiów typu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Manager łączący
z sukcesem biznes, technologię i efektywne budowanie firmy
na podstawie doświadczenia oraz umiejętnego analizowania branżowej przyszłości.

Jest częścią historii Salumanus od 2008 roku. W tym czasie przeszedł wszystkie szczeble struktury: od inżyniera wsparcia technicznego, przez dyrektora działu, aż do stanowiska prezesa firmy (od stycznia 2021).  Fascynuje go szukanie zależności, schematów, ustalanie, w jaki sposób wszystko ze sobą się łączy i do czego prowadzi. 

Ewangelista xWDM. O sieciowych rozwiązaniach może rozmawiać bez końca.

Magdalena Podgórska

Członek Zarządu Salumanus
Dyrektor HR

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Akademii Wychowania Fizycznego
w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

HR-owiec, a wcześniej tłumacz i lektor języka angielskiego. Wspiera rozwój firmy od samego początku, a na stałe związana jest z Salumanus od 2010 roku. Tworzy przyjazne miejsca pracy, dba o rozwój pracowników i integrację zespołu.

Jarosław Gorczowski

Członek Zarządu Salumanus
Dyrektor Działu Handlowego

Absolwent Politechniki Krakowskiej, SGH Warsaw School of Economics, ICAN Institute oraz studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

W Salumanus od 2012 roku. Zaczynał jako menadżer produktu, by po czterech latach dotrzeć do pozycji lidera zespołu. Wykreował i uruchomił platformę sprzedażową B2B Salumanus Plus. Od 2017 jest Dyrektorem Handlowym, a od 2020 roku zasiada w zarządzie Salumanus.

Zarządza zespołami handlowców i wpływa na strategię rozwoju. Odporny na stres, skoncentrowany na celu lider i menadżer.

Pracujemy z najlepszymi!

Skoncentrowani na celu, zorientowani na szukanie rozwiązań.

Rafał Kościelniak
Dyrektor Sprzedaży Strategicznej

W Salumanus pracuje od 2008 roku. Zaczynał jako menadżer ds. kluczowych klientów, a dziś jest dyrektorem sprzedaży strategicznej. Ekspert w nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych.

Zuzanna Jasnosz
Inżynier sprzedaży

Zuza jest zmotywowana i pozytywnie nastawiona do świata. Z sukcesami wspiera Dział Sprzedaży. Salumanus docenia za dynamikę pracy, ciągłe szkolenia oraz poczucie, że „idzie do przodu”.

Jakub Kolasiak
Młodszy Menadżer Produktu

Jakub specjalizuje się w tematach zwielokrotnienia falowego i konfiguracji urządzeń sieciowych. W Salumanus pojawił się na praktyki i już po kilku tygodniach świat systemów transmisyjnych wchłonął go całkowicie.

Andrzej Wojnar
Dyrektor Działu Modułów Optycznych

Zagląda w bity i fotony, a czasem dzieli je na czworo. Ekspert w temacie transmisji optycznej. Andrzej to inżynier i menadżer z artystyczną duszą. Po godzinach fotograf i pasjonat enologii.

Karol Krzysztofek
Key Account Manager

Inżynier z duszą handlowca. Merytoryczny
i konkretny. Z radością obserwuje jak rośnie Park Rozrywki Energylandia – jeden z ważniejszych projektów sieciowych
w jego dotychczasowej karierze.

Milena Yang
International Sales

Milena konsekwentnie buduje rozpoznawalność Salumanus wśród partnerów zagranicznych. W pracy ważne jest dla niej osiąganie mierzalnych rezultatów.

Rafał Leśny
Inżynier Wsparcia Technicznego

Rafał ma ogromne doświadczenie w planowaniu sieci. W branży teleinformatycznej pracuje od ponad 20 lat. Wspiera naszych klientów w konfiguracji urządzeń sieciowych.

Łukasz Sukiennik
Dyrektor Działu Systemów Transmisyjnych

Zaangażowany i prawdziwie zafascynowany transmisją optyczną. Im trudniejsze wyzwanie techniczne, tym większy towarzyszy mu entuzjazm.

Dołącz do #Saluteam

Zobacz oferty pracy

Leading Telecommunication Networks.