#Saluteam

Budujemy społeczność ludzi, którzy chcą rozwijać się w dynamicznej branży. Doskonalimy się w obszarze sieci teleinformatycznych. Stawiamy na długofalową współpracę. Wspieramy się w rozwoju. Zawsze gramy do jednej bramki.

Marcin Bała

Prezes Zarządu Salumanus

Absolwent Politechniki Krakowskiej i studiów typu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Manager łączący
z sukcesem biznes, technologię i efektywne budowanie firmy
na podstawie doświadczenia oraz umiejętnego analizowania branżowej przyszłości.

Jest częścią historii Salumanus od 2008 roku. W tym czasie przeszedł wszystkie szczeble struktury: od inżyniera wsparcia technicznego, przez dyrektora działu, aż do stanowiska prezesa firmy (od stycznia 2021).  Fascynuje go szukanie zależności, schematów, ustalanie, w jaki sposób wszystko ze sobą się łączy i do czego prowadzi. 

Ewangelista xWDM. O sieciowych rozwiązaniach może rozmawiać bez końca.

Magdalena Podgórska

Członek Zarządu Salumanus
Dyrektor HR

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Akademii Wychowania Fizycznego
w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

HR-owiec, a wcześniej tłumacz i lektor języka angielskiego. Wspiera rozwój firmy od samego początku, a na stałe związana jest z Salumanus od 2010 roku. Tworzy przyjazne miejsca pracy, dba o rozwój pracowników i integrację zespołu.

Pracujemy z najlepszymi!

Skoncentrowani na celu, zorientowani na szukanie rozwiązań.

Rafał Kościelniak
Dyrektor Sprzedaży Strategicznej

W Salumanus pracuje od 2008 roku. Zaczynał jako menadżer ds. kluczowych klientów, a dziś jest dyrektorem sprzedaży strategicznej. Ekspert w nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych.

Zuzanna Jasnosz
Inżynier sprzedaży

Zuza jest zmotywowana i pozytywnie nastawiona do świata. Z sukcesami wspiera Dział Sprzedaży. Salumanus docenia za dynamikę pracy, ciągłe szkolenia oraz poczucie, że „idzie do przodu”.

Jakub Kolasiak
Młodszy Menadżer Produktu

Jakub specjalizuje się w tematach zwielokrotnienia falowego i konfiguracji urządzeń sieciowych. W Salumanus pojawił się na praktyki i już po kilku tygodniach świat systemów transmisyjnych wchłonął go całkowicie.

Andrzej Wojnar
Dyrektor Działu Modułów Optycznych

Zagląda w bity i fotony, a czasem dzieli je na czworo. Ekspert w temacie transmisji optycznej. Andrzej to inżynier i menadżer z artystyczną duszą. Po godzinach fotograf i pasjonat enologii.

Karol Krzysztofek
Key Account Manager

Inżynier z duszą handlowca. Merytoryczny
i konkretny. Z radością obserwuje jak rośnie Park Rozrywki Energylandia – jeden z ważniejszych projektów sieciowych w jego dotychczasowej karierze.

Milena Yang
International Sales

Milena konsekwentnie buduje rozpoznawalność Salumanus wśród partnerów zagranicznych. W pracy ważne jest dla niej osiąganie mierzalnych rezultatów.

Rafał Leśny
Inżynier Wsparcia Technicznego

Rafał ma ogromne doświadczenie w planowaniu sieci. W branży teleinformatycznej pracuje od ponad 20 lat. Wspiera naszych klientów w konfiguracji urządzeń sieciowych.

Zbyszek Gawryło
Key Account Manager

Pilnuje priorytetów. Od 30 lat konsekwentnie rozwija się w branży telekomunikacyjnej. Od 5 lat buduje rozpoznawalność innowacyjnych rozwiązań sieciowych Salumanus wśród operatorów i integratorów.

Michał Owca
Product Manager

Zajmuje się rozwojem środowiska GBC Photonics SRD. Z pasją i entuzjazmem opracowuje oraz wdraża strategie produktowe. Jako doświadczony menadżer, wie, jak skutecznie wprowadzać produkty i nowe pomysły na rynek.

Łukasz Bogdanik
Product Development Manager

Lubi rozmawiać z ludźmi. Odpowiada za kontakty z dostawcami Salumanus z całego świata. Negocjuje i egzekwuje odpowiednią jakość zamawianych komponentów, ale również buduje relacje z naszymi partnerami.  Analizuje trendy technologiczne i przekłada je na rozwój produktów.

Grzegorz Róż
Dyrektor Działu Produktów Sieciowych

Sieci LAN i łączność bezprzewodowa to jego specjalność. Manager i ekspert sieciowy, który z pasją buduje połączenia pomiędzy potrzebami klienta docelowego, integratora i marką DCN. Z branżą telekomunikacyjną i IT związany jest już od wielu lat.

Maciej Pałka
Menedżer ds. Elektronicznych Systemów Sprzedaży

Zorganizowany, życzliwy i rzeczowy. Lubi zadawać pytania i potrafi uważnie słuchać.  Nieustannie rozwija platformę B2B tak, aby była intuicyjnym i pomocnym narzędziem dla profesjonalistów z branży sieciowej.

Artur Jochymek
Specjalista ds. marketingu

Człowiek wielu talentów. Informatyk z wykształcenia, który powołanie odnalazł w digital marketingu. Zaprojektuje, nagra, zmontuje i zorganizuje. Jest świetnym graczem zespołowym, wnosi kreatywność i optymizm do każdego zadania.

Andrzej Konicki
Inżynier wsparcia technicznego

Lubi rozmawiać, więc kontakt z klientami oraz wsparcie serwisowe dają mu dużą satysfakcję. Nigdy się nie poddaje. Dowcipny i cierpliwy, skutecznie odpowiada na wszystkie pytania techniczne. Mówi po chińsku, gra na organach i kocha przyrodę.

Maciej Kotowicz
Dyrektor Sprzedaży

Zawodowo zarządza zespołami handlowców. Od arkusza kalkulacyjnego ważniejszy dla niego jest jednak człowiek. Dlatego w Salumanus docenia atmosferę na co dzień, wzajemną pomoc i współpracę. Supermoce Macieja to strategiczne planowanie i analiza potrzeb rynku.

Paweł Czechowski
Specjalista ds. zakupów i weryfikacji danych

Pilnuje porządku w modułach optycznych GBC Photonics. Negocjuje z dostawcami, monitoruje stany magazynowe i czuwa nad poprawnością opisów produktów. Nie straszna mu praca w tabelkach, lubi kontakt z ludźmi z całego świata.

Rafał Zabdyr
Dyrektor Działu Logistyki

Logistykę ma we krwi. Dzięki niemu magazyn Salumanus działa jak w zegarku. Zamówienia docierają na czas, a urządzenia sieciowe Gbc Photonics , DCN Europe i PacketLight Networks są zawsze dostępne.

Mateusz Pyś
Specjalista ds. logistyki międzynarodowej

Mateusz pracuje z nami ponad 5 lat. Cieszy go, że w logistyce ciągle się coś dzieje. Nie ma nudy - są za to ambitne wyzwania i praca pomiędzy różnymi zespołami ludzi. Mateusz jest serdeczny, koleżeński i bardzo dobrze zorganizowany

Dołącz do #Saluteam

Zobacz oferty pracy

Leading Telecommunication Networks.