Salumanus sponsorem drużyny futbolu amerykańskiego.

29/1/2020

Od aktualnego sezonu zostaliśmy sponsorem młodzieżowej drużyny futbolu amerykańskiego Kraków Football Kings.

Dyscyplina ta coraz bardziej zyskuje w Polsce na popularności, co przekłada się na duże zainteresowanie młodzieży chcącej uprawiać ten sport. Bardzo ważne jest dla nas propagowanie sportu oraz zdrowego i aktywnego stylu życia wśród najmłodszych, dlatego wspieramy możliwość rozwoju talentu, pasji, która może dać początek ciekawej karierze. Sport jest najlepszym wychowawcą, kształci, wzmacnia charakter, uczy radzić sobie z porażkami, a uprawianie futbolu amerykańskiego jest doskonałą drogą do ukształtowania prawidłowych postaw w życiu dorosłym.

Do drużyny może dołączyć każdy, rekrutacja do Kingsów pokazała, że jest ogromne zainteresowanie tym sportem nie tylko wśród chłopców, ale i dziewcząt, które wyraziły ochotę dołączenia do programu „flagówki” – bez kontaktowej wersji futbolu amerykańskiego.

Naszym celem było wesprzeć mocną drużynę, która ma ogromny potencjał ale też jasno sprecyzowane cele, taką drużyną są właśnie "Królowie". Mamy nadzieje, że współpraca będzie owocna i długotrwała oraz dostarczy Nam ale też drużynie mnóstwo pozytywnych wrażeń, które będą miłą przygodą życiową dla młodych osób.