Wiatr w żagle - 28. finał WOŚP

23/1/2020
Miła pamiątka 28. finału WOŚP - wylicytowane Złote Serduszko ❤ znalazło już swoje godne miejsce na ścianie w naszym biurze. Cieszymy się, że dzięki naszej pracy, możemy pomóc innym.

Początek nowego roku to doskonała okazja do tego, aby podsumować minione 12 miesięcy, ale też wyznaczyć nowe cele. Coroczne podsumowanie roku firmy Salumanus, odbyło się pod hasłem "Wszyscy jesteśmy Owsiakami". Pomaganie to istotny element naszej strategii, dzięki której firma wykorzystuje swój potencjał do realizacji ważnych celów społecznych, niezwiązanych bezpośrednio z naszą działalnością, wspierając i angażując się w działania społeczne. Dzięki temu, że rok 2019 był dla naszej firmy wyjątkowy i udało się zrealizować wszystkie plany, zapragnęliśmy wyciągnąć swoją pomocną dłoń do najbardziej potrzebujących i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Tym samym, kolejny już rok możemy pomóc w zakupie najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Za zaplanowaną kwotę udało nam się wylicytować dla nas serduszko nr 19. Znalazło ono już swoje godne miejsce na ścianie w naszym biurze. Cieszymy się, że dzięki naszej pracy, możemy pomóc innym.