Nasze rozwiązania zwiększają efektywność energetyczną i oszczędzają miejsce w serwerowniach. Wpływają też na zmniejszanie zapasów magazynowych.

Salumanus Plus - nasza platforma B2B

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Zdobądź przewagę

W zależności od tego, o które miejsca infrastruktury sieciowej dbasz, masz inne wyzwania. Każda branża ma odmienne wymagania technologiczne i operacyjne, dlatego rozwiązania transmisji optycznej przedstawiliśmy w powiązaniu z obszarami, gdzie mogą być wdrożone.

ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ
ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ
ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ
ROZWIĄZANIA DLA BRANŻ
Rozwiązania dla telekomunikacji

Wierzymy, że rozwój sieci to nie tylko coraz wyższa przepustowość i szybkość transmisji, ale także bezpieczeństwo danych i troska o środowisko. Intensywnie rozwijamy energooszczędne rozwiązania, aby wspierać naszych Partnerów w redukowaniu śladu węglowego.

Rozwiązania dla Data Center

Elastyczne rozwiązania pasywne oraz aktywne dla Data Center.
W Salumanus zwiększamy przepustowość sieci i pomagamy utrzymać porządek w szafach rack, niezależnie od skali rozbudowy sieci.

Rozwiązania dla integratorów

Pomagamy zwiększyć zyski z bezpiecznych rozwiązań optycznych, ułatwiając sprzedaż i wdrożenia. W Salumanus znajdziesz wsparcie merytoryczne i techniczne, aby sprawnie budować sieć zadowolonych klientów.

Rozwiązania dla
operatorów ISP

Zyskaj doradztwo i wsparcie techniczne w budowie i rozbudowie sieci. Z Salumanus zwiększysz przepustowość oraz efektywność transmisji.

Rozwiązania dla sektora publicznego

Pokażemy Ci, jak wykorzystać obecne zasoby i pominąć kosztowne inwestycje. Zaproponujemy proste rozwiązania, łatwe w instalacji i w pełni realizujące Twoje potrzeby.

Polska
marka

Testy
try&buy

Wsparcie na każdym etapie projektu

Autorskie
rozwiązania

Własne laboratorium światłowodowe

Z Salumanus 
zyskasz

  • Optymalizację kosztów
  • Szybsza adaptacja nowych technologii
  • Efektywność energetyczną
  • Oszczędność miejsca w serwerowni
  • Zmniejszenie zapasów magazynowych

Nasze realizacje

Optymalizacja kosztów i technologii transmisji danych dla ATMAN

Rozwiązanie Alien Lambda oferuje elastyczność w przesyłaniu wielokrotności serwisów takich jak 10, 40, 100G Ethernet oraz 16, 32 G Fibre Channel, wykorzystując 200G kanały DWDM.

Case study z Beskid Media

Wdrożenie z Salumanus przyczyniło się do stworzenia nowoczesnej redundantnej sieci szkieletowej, obsługującej transmisję zarówno na poziomie 10Gb, jak i 100 Gb.

Jak zaoszczędzić na kolokacjach w data center?

Ringier Axel Springer zastosował system zarządzania przestrzenią kablową GBC Photonics ICS w swojej kolokacji. Efekt? Oszczędności oraz poprawa infrastruktury.