Transmisja optyczna to rdzeń naszej działalności. Rozwijamy i testujemy nowe rozwiązania w naszym laboratorium światłowodowym.

Salumanus Plus - nasza platforma B2B

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Optyka na sieci

Oferujemy rozwiązania transmisji danych, które wielokrotnie przetestowaliśmy i których jesteśmy pewni. Działamy projektowo od potrzeby, przez wdrożenie, po stałe wsparcie techniczne.

TECHNOLOGIA
TECHNOLOGIA
TECHNOLOGIA
TECHNOLOGIA
SRD cloud - Więcej niż programator. Twój asystent w rozwoju sieci optycznych

Wyobraź sobie urządzenie, które diagnozuje i rozwiązuje najczęstsze problemy w konfiguracji łącza światłowodowego. Ułatwia pracę w środowisku multivendorowym i obniża koszty magazynowania modułów optycznych. A wszystko to z poziomu Twojego smartphona.

Uniwersalny moduł 
optyczny - W prosty sposób połączysz urządzenia różnych producentów.

Uniwersalne moduły GBC Photonics gwarantują płynne połączenie z urządzeniami różnych marek, eliminując typowe problemy z kompatybilnością. Znajdziesz u nas pełen zakres modułów od 1G do 400G, także w technologii koherentnej.

Systemy IP-over-DWDM - więcej przepustowości, mniej sprzętu.

Łączenie bezpośrednio IP z DWDM obniża koszty inwestycji i utrzymania sieci, ponieważ eliminuje konieczność instalowania  dodatkowych urządzeń, takich jak transpondery i mukspondery.

Pasywne systemy xWDM - oszczędzaj na infrastrukturze

Odkryj ogromne możliwości optymalizacji kosztów dzierżawy włókien światłowodowych i maksymalizacji zysków z posiadanej infrastruktury światłowodowej.

Aktywne systemy DWDM i OTN - silna transmisja na długie dystanse.

Po wzmocnieniu sygnału systemy DWDM są zdolne do obsługi aplikacji na ultra-długich dystansach, sięgających tysięcy kilometrów, bez konieczności stosowania regeneratorów sygnału.

Aplikacje technologii transmisyjnych

Tekst...

Polska
marka

Testy
try&buy

Wsparcie na każdym etapie projektu

Autorskie
rozwiązania

Własne laboratorium światłowodowe

Z Salumanus 
zyskasz

  • Optymalizację kosztów
  • Szybsza adaptacja nowych technologii
  • Efektywność energetyczną
  • Oszczędność miejsca w serwerowni
  • Zmniejszenie zapasów magazynowych

Nasze realizacje

Optymalizacja kosztów i technologii transmisji danych dla ATMAN

Rozwiązanie Alien Lambda oferuje elastyczność w przesyłaniu wielokrotności serwisów takich jak 10, 40, 100G Ethernet oraz 16, 32 G Fibre Channel, wykorzystując 200G kanały DWDM.

Case study z Beskid Media

Wdrożenie z Salumanus przyczyniło się do stworzenia nowoczesnej redundantnej sieci szkieletowej, obsługującej transmisję zarówno na poziomie 10Gb, jak i 100 Gb.

Jak zaoszczędzić na kolokacjach w data center?

Ringier Axel Springer zastosował system zarządzania przestrzenią kablową GBC Photonics ICS w swojej kolokacji. Efekt? Oszczędności oraz poprawa infrastruktury.