Salumanus na Connected Britain 2023

18.9.2023

Salumanus zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w zakresie sieci optycznych na targach Connected Britain, które odbędą się w ExCeL w Londynie w dniach 20 i 21 września. Nasi eksperci: Łukasz Sukiennik, Andrzej Wojnar i Michał Owca przedstawią urządzenie Smart Recode Device (SRD) GBC Photonics, a także systemy xWDM i moduły koherentne. Zapraszamy na stoisko 176.

Connected Britain to prestiżowe forum dla liderów w dziedzinie telekomunikacji na rynku brytyjskim. Wydarzenie stanowi arenę dyskusji między kluczowymi ekspertami i decydentami z sektora publicznego. Jego celem jest zdefiniowanie, jak innowacje i nowe regulacje kształtują cyfrową wizję przyszłości kraju. Udział w dyskusjach zapowiedziały firmy takie jak BT, Vodafone i Nokia oraz przedstawiciele lokalnych władz i instytucji rządowych.

Podczas wydarzenia Salumanus zaprezentuje niektóre ze swoich innowacyjnych rozwiązań w zakresie ulepszania i optymalizacji sieci. Głównym tematem będzie programator SRD, dzięki któremu użytkownicy mogą wielokrotnie konfigurować uniwersalne moduły optyczne, modyfikując ich pamięć zgodnie z odpowiednim standardem Multisource Agreement (MSA). Urządzenie daje również możliwość zmiany długości fali lub kanału przestrajalnych modułów DWDM.

- Podczas Connected Britain 2023 umożliwimy przetestowanie SRD i konfigurowanie modułów za jego pomocą - wyjaśnia Michał Owca, menedżer produktu w Salumanus. - SRD pozwala na niezależność i elastyczność w zarządzaniu magazynem modułów optycznych. Stanowi również zrównoważone rozwiązanie kwestii e-odpadów w telekomunikacji. Zamiast kupować inny moduł dla każdej aplikacji, operatorzy mogą po prostu przekodować posiadane urządzenia.  

Na stoisku Salumanus prezentowane będą również najnowsze moduły optyczne 400G, transpondery i muxpondery, ale także popularne systemy zwielokrotnienia falowego (xWDM). Wszystkie te rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji sieci w kierunku szybszych i bardziej wydajnych transmisji.

Zapraszamy między 20 a 21 września na targi Connected Britain w Londynie na stoisku 176.