Szkolenie ze sprzętu DCN dla NASK

29.8.2018

W nowo otwartej sali szkoleniowej, znajdującej się w siedzibie firmy Salumanus w Krakowie, rozpoczęło się dziś szkolenie dla naszych Partnerów.

Podczas dwudniowego kursu nasi goście poznają najnowsze rozwiązania i możliwości urządzeń DCN, które wspólnie dostarczyliśmy w ramach projektu OSE do szkół w całej Polsce.  

Partnerzy handlowi firmy SALUMANUS zawsze mogą liczyć na naszą pomoc przy zdobywaniu wiedzy technicznej i handlowej na temat oferowanych przez nas produktów i rozwiązań. Staramy się by dostarczone przez nas produkty stanowiły trwały i stabilny element infrastruktury sieciowej, wsparty solidną wiedzą i doświadczeniem, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

To właśnie dla naszych Partnerów  została przygotowana w pełni wyposażona, nowa sala szkoleniowa. Przestronna, klimatyzowana, z dostępem do dużej ilości światła dziennego, gwarantuje naszym słuchaczom najwyższy komfort nauki.

W trakcie dwóch dni szkoleń, uczestnicy poznają tematy związane z wydajnym zarządzaniem siecią, jej skalowaniem i diagnostyką. Drugiego dnia poruszane będą zagadnienia dotyczące m.in. takich dziedzin jak DHCP, MSTP, QinQ. Uczestnicy zapoznają się także z mechanizmami bezpieczeństwa w przełącznikach DCN oraz możliwościami wykorzystania redundancji z protokołami Ring.