Zapraszamy na XII Edycję Dni Światła

22.8.2018

SALUMANUS zaprasza na tegoroczne Dni Światła.

To już XII edycja cyklu poświęconego tematyce funkcjonowania oraz zastosowania, oferowanych przez firmę Salumanus, nowatorskich rozwiązań telekomunikacyjnych. Nasze urządzenia doskonale nadają się do budowy i rozwoju sieci światłowodowych, kablowych miedzianych oraz najnowocześniejszych sieci bezprzewodowych WiFi.

CO PROPONUJEMY

Październikowa porcja najnowszych informacji, duże ilości inspiracji oraz ponad 500 m2 użytecznej wiedzy. Podczas dwóch dni czekają na Ciebie: wykłady, warsztaty, spotkania networkingowe oraz afterparty, a wszystko to w czterogwiazdkowym Hotelu Novotel Centrum z ultranowoczesnym barem i restauracją oraz fascynującym widokiem na tętniącą życiem Warszawę.

RAZEM SPĘDZONY CZAS

Podczas pierwszego dnia prelekcji przekażemy Ci wiedzę z najlepszych źródeł, a nasze bogate doświadczenie pomoże znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

W drugim dniu podczas warsztatów poznasz techniki i umiejętności, które pomogą budować dobre sieci teleinformatyczne.

Całość uzupełni afterparty w klimacie kasyna. Po wyczerpującym dniu wykładowym oddasz się niezapomnianym emocjom.  Ponadczasowa ruletka, Black-Jack, poker – 100% adrenaliny, zero ryzyka – gramy tylko na żetony!

DOŁĄCZ DO NAS

Na konferencję zapraszamy klientów firmy Salumanus, a także specjalistów, menadżerów oraz dyrektorów:

  • firm telekomunikacyjnych,
  • dostawców Internetu i usług triple-play,
  • integratorów systemów teleinformatycznych,
  • centrów danych

>> Zarejestruj się już teraz <<
Więcej informacji na stronie: Dni Światła 2018