Konfrencja Salumanus & DCN Network Summit

17.5.2019
Salumanus & DCN Network Summit był wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi informacjami technologicznymi na temat urządzeń sieciowych firmy DCN.

Zaproszeni Partnerzy mogli podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi profesjonalistami oraz spotkać się z ekspertami technicznymi z firmy DCN, światowego producenta rozwiązań sieciowych.

Przemówienie inauguracyjne wygłosił Krzysztof Podgórski, założyciel i Prezes Zarządu Salumanus. W trakcie wystąpienia omówił potencjał technologii sieciowych dla efektywnej komunikacji i nawiązał do najbardziej spektakularnych projektów, w których firma uczestniczyła w ostatnich latach. Następnie swoje przemówienie zaprezentował Ye Haiqiang, Dyrektor Generalny DCN, który przedstawił najnowsze rozwiązania technologiczne i ogłosił wprowadzenie na rynek europejski technologii Imcloud.

Oficjalna część konferencji zakończyła się podpisaniem umowy pomiędzy firmami, która dotyczyła dalszej współpracy i rozwoju nowych innowacyjnych rozwiązań sieciowych. W ciągu następnych kilku godzin przedstawiciele Salumanusa prezentowali nowe funkcjonalności urządzeń DCN i na podstawie zrealizowanych wdrożeń przedstawili rozwiązania do optymalizacji sieci.

Podczas prelekcji wspomniano również o współpracy biznesowej firm z różnych sektorów na przykładzie Wisła Kraków Business Club.

Konferencja była też doskonałą okazją do przypomnienia naszym Partnerom o korzyściach wynikających ze szkoleń DCN organizowanych przez Salumanus, których celem jest podniesienie kompetencji w budowaniu sieci oraz umożliwienie wymiany wiedzy i zastosowania dobrych praktyk.

Po konferencji nasi goście zostali zaproszeni do Western Camp i Energylandii w Zatorze, które są miejscami posiadającymi rozwiązania zbudowane przy użyciu urządzeń DCN, o których wspominaliśmy w naszym studium przypadku podczas konferencji. Tam, w relaksującej atmosferze parków tematycznych, nasi Partnerzy mieli okazję lepiej się poznać i podzielić swoim doświadczeniem zawodowym.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom spotkania, za udział w konferencji jednocześnie zapraszając wszystkich do szczegółowego zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń firmy DCN, które firma Salumanus dostarcza i pomaga wdrożyć w sieciach teleinformatycznych.